Jdi na obsah Jdi na menu

LÁSKA, ZÁVIST A HNĚV

11. 7. 2016

 

holcicka.jpgSnažte se naslouchat svému strážnému andělovi.

Nedávno mou pozornost upoutali strážní andělé dvou jednovaječných dvojčat. Byla to dvě děvčátka, která utíkala do schodů, jedna za druhou. Strážný anděl té první dívenky se nad ní nakláněl a šeptal jí do ucha. Uvědomila jsem si proč, když zavrávorala. Viděla jsem, jak ji zachytila paže strážného anděla, aby nespadla až na zem. Pro mě to bylo připomenutí, že my všichni musíme naslouchat svým strážným andělům, když se nás snaží vést. Strážný anděl té druhé dívenky také našeptával a varoval jí, aby běžela po těch schodech pomaleji. Tato dívenka však poslechla a zpomalila. Když jsem to viděla, uvědomila jsem si, jak těžkou práci naši strážní andělé mají, aby nás přiměli naslouchat a reagovat. Udělejte maximum pro to, abyste naslouchali a řídili se vedením svého strážného anděla.

 

buzi.jpgLáska je vzácná! Nikdy bychom neměli dovolit, aby nám protekla mezi prsty. Zariskujte a jděte do lásky! Měla jsem velkou radost, že jsem se mohla zúčastnit nádherné svatby a oslavy lásky mých přátel Dona O'Neill a Pascala Guillermie.


 

 

 

 

yellow-roses.jpgKrása kolem vás.

Raduji se z květu růží na své zahradě. Někdy, když vykouknu z okna, vidím anděla, jak stojí u keře mých žlutých růží. Vždy se sehne, aby si k nim přivoněl. Andělé se vždy snaží mi připomenout krásu světa kolem nás. Otevřete oči této kráse tak často, jak můžete.

 

zavist---konik.jpgVypořádávání se se závistí

Andělé mi vždy při různých příležitostech ukazují, když lidé cítí závist. Ta může být způsobena mnoha věcmi. Jednou jsem pozorovala pár chlapců, jak hrají fotbal. Strážný anděl jednoho z nich mi řekl, že ten chlapec cítí závist vůči jinému, který dal gól. Byl naštvaný, že ten gól nedal on. Jeho strážný anděl mu pomáhal zmírnit jeho závist. Připomínal mu, že i on hrál velmi dobře, i když nedal gól. Andělé mi vždy ukazují, že bychom neměli závidět jeden druhému, protože každý z nás dělá tolik věcí dobře. Je tak důležité sehrát svou roli. Chlapec, který dal gól, by ho nedal, kdyby ten druhý chlapec, který mu záviděl, nesehrál svou roli.

 

angel---kachnicky.jpgPoužívání hněvu pozitivním způsobem

Andělé mi říkají, že se zlobíme kvůli maličkostem, i když bychom neměli. Jsou chvíle, kdy bychom měli vyzařovat lásku. Nicméně jsou i chvíle, jak mi andělé vždy říkají, kdy se ve světě dějí ohromná bezpráví. Andělé mi v těchto chvílích říkají, že bychom se měli rozzlobit. Měli bychom udělat, co je v našich silách, abychom zastavili tato bezpráví. Měli bychom promluvit. Měli bychom použít ten pocit hněvu pozitivním způsobem.

Požehnání vám, vašim milovaným a rodinám.

Lorna