Jdi na obsah Jdi na menu

LORNA A JEJÍ PRVNÍ NÁVŠTĚVA MAĎARSKA

30. 3. 2015

1.jpgKdyž jsme se blížili k Budapešti, viděla jsem národního anděla Maďarska. Každá země má svého národního anděla. Je to jen jeden anděl a nikdy neopouští zemi, kterou stráží. Národní andělé se mi zjevují zřídkakdy, takže jsem se cítila velmi poctěná a nadšená, že jsem viděla národního anděla už hodinu po tom, co jsem poprvé vstoupila na území Maďarska.

Vím, že se mi objevil proto, abych mohla sdílet jeho poselství s lidmi na přednášce v Budapešti, která se konala v sobotu ráno. Národní anděl Maďarska mi řekl, že Maďaři jsou velmi srdeční a milující lidé. Bylo mi řečeno, že Maďarsku se bude dařit, že sice v této chvíli je ekonomika pomalá, ale že se její růst zrychlí a přijde více pracovních příležitostí. Bylo mi řečeno, že Maďaři si ne úplně váží nádherné přírody, kterou mají, a že se o ní musí víc starat a sázet více stromů. Bylo mi řečeno, že když se budou více starat o své životní prostředí, budou mít více turismu, protože lidé z jiných zemí budou chtít přijet, aby viděli krásu Maďarska.

Má návštěva Maďarska byla krátká, ale báječná a za to musím poděkovat mnoha lidem. Děkuji Gabrielle, Lazslovi a Gabice z nakladatelství Central Média, kteří mě sem pozvali a odvedli skvělou práci při vydání mých knih. Děkuji Gabriele z nakladatelství Ikar na Slovensku za to, že mě seznámila s lidmi ze Central Média a za to, že mě doprovázela během mé návštěvy. Děkuji Honzíkovi a Pájovi z České republiky za to, že pomáhali Gábi a celému týmu s propagací této návštěvy. Děkuji Laszlovi a týmu v knihkupectví Libri za úžasnou autogramiádu, která se konala v pátek. Děkuji Angele za skvělé interview a Anitě za skvělý překlad a celému týmu v RaM Colosseu za jejich pomoc s celou akcí.

Především ale děkuji a žehnám vám všem, kteří jste se na mě přišli během mé první maďarské návštěvy podívat.

Určitě se vrátím!

Fotky z Budapeště naleznete v odkazu !!!ZDE!!!

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna