Jdi na obsah Jdi na menu

LORNA A POLICISTÉ V SAN FRANCISKU

6. 4. 2014

lorna-a-policiste.jpgZrovna jsem pila kafe ve Starbucksu, když venku zaparkovali tři policisté na motorkách. Viděla jsem světlo jejich strážného anděla za každým z nich a potom k nim přišlo spoustu andělů, kteří je obklopili. O několik minut později, když jsem vycházela ze záchodu, jsem viděla tři anděly u motorek; ti andělé napodobovali policisty, jeden předstíral, že si sundavá helmu a druhý že si sedá na motorku. Tito andělé na mě zamávali a naznačili mi, že mám jít ven, jeden z nich ukázal směrem k policistům, kteří seděli venku u stolu, a beze slov mi řekl, že mám jít ven a pozdravit je. Připadalo mi trochu trapné k nim jít, možná jsem se i trochu bála. Nejsem zvyklá na policisty se zbraněmi a v životě jsem viděla tak maximálně policejní odznak. Bála jsem se, co jim budu říkat, ale andělé mi řekli, abych pozdravila a usmála se na ně a zeptala se jich, jestli s nimi můžu mluvit. Když jsem vyšla ven, tito tři andělé a mnoho dalších andělů obklopovali strážníky. 

Ti policisté byli velmi přátelští, jak jsem zjistila, jmenovali se Steve, Christopher a Sean a dokonce měli irské kořeny. Zeptali se mě, proč jsem v San Francisku, tak jsem jim vysvětlila, že vidím anděly a že v San Francisku mám dvě přednášky.

Jejich tváře se rozsvítily, když se mě zeptali na to, na co se mě ptá tolik lidí „Mám strážného anděla?“, „Vidíš u mě strážného anděla?“ Samozřejmě že měli strážné anděly, stejně je má každý člověk.

Kdo ví, možná si mě přijdou poslechnout v pondělí 7. 4. v 19:30 do katedrály Grace.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným

Lorna