Jdi na obsah Jdi na menu

Lorna Byrne v Praze a Bratislavě

25. 10. 2012

lornabyrne.jpgTermín návštěvy Lorny je zatím tento: 8. - 12. dubna, a to na Prahu i Bratislavu dohromady. Předpokládáme, že tedy bude asi 2 dny v Praze a 2 dny v Bratislavě. Zatím není známo místo konání ani nic bližšího. O jakýchkoliv dalších podrobnostech vás budeme informovat.

PRŮZKUM NÁVŠTĚVNOSTI PŘEDNÁŠKY

Vytvořili jsme FACEBOOKU událost pro návštěvu Lorny v Praze a Bratislavě. Prosíme, přidejte se jen ti, kteří skutečně uvažujete, že půjdete. Jsme v kontaktu s Knižním klubem a budeme se snažit, aby akce byla v co největších prostorách, protože si myslíme, že zájem bude mít hodně lidí, ale touto událostí bychom mohli získat hrubou představu o tom, jak velký zájem o přednášku bude, a mohli tuto informaci předat lidem, kteří budou celou věc fyzicky organizovat. Ti kdo z vás FB nemají, napište nám na mail, nebo poproste své známé, aby do účasti přidalo komentář. (např. + 10 mých známých, kteří nemají FACEBOOK)

Podrobnosti zatím nejsou známy. Jen, že to bude určitě v rozmezí 8.-12. 4. 2013.O podrobnostech vás budeme průběžně informovat.

!!!ZDE ODKAZ NA PRŮZKUM!!!