Jdi na obsah Jdi na menu

LORNA ODPOVÍDÁ NA OTÁZKY ČTENÁŘŮ

14. 7. 2012

three-angels.jpgJak skvělé otázky! Na některé z nich se mě ještě nikdo nikdy nezeptal a já jsem nad některými vlastně nikdy ani nepřemýšlela. Určitě se ptejte dál. Stále na tom ještě pracuji, ale mezitím vám zodpovím několik otázek, na které jste se mě tady zeptali.

Džou – andělé se na nás nikdy nikdy nevykašlou. Nevím, odkud berou tu trpělivost. Když je ignorujeme nebo uděláme něco špatně, dál se snaží s námi komunikovat.

Louise – Máte jen jednoho jediného strážného anděla! Znali jste svého strážného anděla, když jste se narodili, přišel s vámi na zem už, když jste byli počatí. Nikdy vás neopustí ani na moment, dokud žijete na zemi (ano, Tracey, ani v intimních chvilkách neodchází) a jednou vás dovede bezpečně zpátky do Nebe.

Rosie – Váš strážný anděl nikdy nepřijde zpět na zem s někým jiným. Bude s vámi v nebi, ale nebude s vámi už všechen čas.

Candace – Andělé příležitostně dovolí zvířatům, aby je viděla. Vždy to bude z nějakého dobrého důvodu. Pravděpodobně, aby někomu pomohli.

Ano, Kathy – můžeš požádat svého strážného anděla, aby požádal strážného anděla tvého manžela, aby mu pomohl. Mina a Martha se také ptaly na tuto otázku. Když požádáte svého strážného anděla, aby někomu pomohl, je to, jako by se už stalo, jejich strážný anděl už obdržel vaši zprávu. Každý má svobodnou vůli a strážný anděl ji nemůže překročit, ale když požádáte jménem někoho jiného, dáte moc strážnému andělu té osoby, aby jí více pomohl. Mnoho rodičů mi říká, že to dělají, když jdou jejich děti (v jakémkoliv věku) ven. Kathy, modlím se za tvého manžela.

Ráda se připojím k vašim modlitbám, pokud mi je napíšete
!!!ZDE!!!, na můj modlitební svitek. Jsem jediná, kdo uvidí, co tam napíšete, takže je to naprosto důvěrné. Každý den se modlím za vše, o co mě na tom svitku požádáte.

Liz, ptala ses mě, jestli tvůj bratr může být andělem v nebi. Tvůj bratr je více než jakýkoliv anděl, tvůj bratr je duší. Tvůj strážný anděl může dovolit tvému bratru, aby tě občas navštívil, když potřebuješ jeho pomoc a podporu.

Eleaonoro, nepochybuj o tom, že tvůj strážný anděl bude během tvé operace s tebou. Tvůj strážný anděl tě ani na chviličku neopouští.

Ráda čtu vaše otázky a jsem ráda, jak lidé podporují jeden druhého.

Těším se, že brzy odpovím na více vašich otázek.

Požehnání vám, vašim rodinám a blízkým.

Lorna

P. S. Čeští čtenáři, pokud máte na Lornu nějakou obecnou (ne osobní) otázku a neumíte anglicky, pošlete nám ji na
info@andelevmychvlasech.cz a my ji Lorně přepošleme. Už jsme jí sami psali několik otázek, ale zatím na ně neodpověděla, takže buďte trpěliví, Lorna toho má jistě hodně.