Jdi na obsah Jdi na menu

LORNA V BIRMINGHAMU A NOVÁ POSELSTVÍ

3. 3. 2012

5.jpgLorna měla 29.2. živou přednášku v Birminghamu. Mohlo se dívat na Lornu v internetovém přenosu ve 20 zemích světa, ale bohužel to bylo za poplatek. Ale i tak tady máte nejzajímavější událost večera a pár fotek jak to tam vše probíhalo. Jinak níže najdete pět nových vět Lorniných malých poselství od andělů.

BIRMINGHAM

JAKÁ JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VĚC, KTEROU SES NAUČILA OD ANDĚLŮ?
Toto byla jedna ze skvělých otázek, na kterou se zeptal Joginder z „Tree of Life“ (Strom Života) v Birminghamu.
Má odpověď? Důvěřovat životu a žít ho naplno, ať už se v něm děje cokoliv. Život je tak báječný a je potřeba, abychom ho žili naplno. Musíme si užívat i malých věcí jako květin, stromů, kapek na deště na tváři atd. Tolik lidí je zaslepeno životními stresy nebo hmotnými věcmi (pamatujte, do nebe si nebudete moct vzít nic s sebou), že zapomínají žít život. I v opravdu perném dni jsou chvíle, kterých si můžete vážit a které si můžeme vychutnat. Je škoda, že někteří lidé se naučí užívat si života až tehdy, když o něco přijdou, když je někdo vážně nemocný nebo zemře, potom si většinou uvědomí, jak nedůležitá byla většina věcí, kvůli kterým si dělali tolik starostí. Žijte naplno už dnes!


FOTKY !!!ZDE!!!

LORNINA MALÁ POSELSTVÍ OD ANDĚLŮ

Z dobrých skutků mají všichni prospěch – jak jejich činitel, tak jejich příjemce. Požehnání vám a vašim milovaným.

Je vaším osudem žít život naplno a užívat si ho! Váš život je dnes. Není včera ani zítra. Je teď, v tuto chvíli.

Člověk, který dovolí lásce, aby zvítězila nad nenávistí, není slabý. Naopak je velmi silný a je paprskem naděje nám všem.

Musíme se upínat k jistotě, že naši milovaní mají duši, která žije navždy a odešla do nebe, kde se s nimi znovu setkáme.

Probuďte se a začněte vytvářet lepší budoucnost pro nás pro všechny. Každý musí sehrát svou roli, i kdyby byla sebemenší, včetně vás.