Jdi na obsah Jdi na menu

LORNA V BRNĚ A BRATISLAVĚ V LISTOPADU 2017

17. 7. 2017

lorna-a-ja.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drazí přátelé,

S velkou radostí vám oznamuji, že Lorna přijede v listopadu do Česka i na Slovensko.

Lorna bude mít tentokrát 2 přednášky v Bratislavě. Obě se budou konat v sobotu 4. 11. 2017 - první v 9:30 a druhá v 15:30 v Ateliéru Babylon. Vstupenky na odpolední přednášku se začnou prodávat až ve chvíli, kdy se ranní přednáška od 9:30 vyprodá. Přednáška v Brně bude v Musicbaru Radost v neděli 5. 11. 2017 od 15:00 Jako vždy bude přednáška formou rozhovoru, který bude tlumočený do češtiny, a na konci dá Lorna osobní požehnání všem, kteří o něj budou mít zájem.

Vstupenky se začnou prodávat online v neděli 13. 8. v 10:00 pro Brno na ticketportal.cz a pro Bratislavu na ticketportal.sk. Jakmile bude k dispozici link na prodej, vložím ho sem. Vstupenka bude stát 790 Kč pro Brno a 30 euro pro Bratislavu.

Autogramiáda se tentokrát konat nebude, ale na obou akcích se bude prodávat Lornina nová podepsaná kniha, která bude mít název ANDĚLÉ NA DOSAH (v originále Angels at my fingerprints), která vyjde v průběhu října v Česku i na Slovensku.

Prosím sledujte tuto stránku nebo facebook, kam budu průběžně vkládat bližší informace, jakmile je budu mít, a šiřte prosím informaci o Lornině návštěvě, ať se včas dostane ke všem potřebným.

Těším se na viděnou s mnohými z vás v listopadu!

Honza