Jdi na obsah Jdi na menu

Lorna v Brně

11. 4. 2013

brno.jpg

Musíme být soucitnější – sami k sobě a k těm kolem nás. Musíme otevřít svá srdce a stát se chápavějšími. Všichni musíme začít u sebe – to je jediné místo, kde lze začít. Setkávám se s tolika lidmi, který mi říkají, že se snaží změnit a vpustit lásku, laskavost a něhu do svého života. Říkají mi, že díky tomu je jejich život jednodušší a radostnější.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným, dnes a každý den.

P. S. Děkuji všem z vás, kteří se na mě přišli podívat včera v Brně, a těším se, až se potkám z mnoha z vás dnes večer v Bratislavě. Mockrát děkuji Haně z Prahy za tuto krásnou kresbu.

angel-hana.jpg

ODKAZ NA FOTKY Z AUTOGRAMIÁDY v Brně. !!!KLIDKNI ZDE!!!

A TAKÉ FOTKY I. !!!ZDE!!! A FOTKY II. !!!ZDE!!!

O autogramiádě v brněnských médiích:

Včerejší autogramiáda irské mystičky Lorny Byrne byla nejúspěšnější v historii brněnského knihkupectví Do
brovský - překonala autogramiády Karla Gotta, Lucie Bílé, Roberta Fulghuma či Joy Fieldingové. Po čtyřech hodinách ji museli organizátoři utnout. Ve frontě napočítali více než 1000 zájemců o autogram. Prodalo se cca 700 knih (550 ks novinky Andělské poselství naděje), řadu knih k podpisu si lidé přinesli již z domova. 

Kniha o andělech přilákala tisíc lidí

11.4.2013 Brněnský deník str. 2 Brno

(vkr)

Brno – Včerejší autogramiádu irské spisovatelky Lorny Byrneové navštívilo zhruba tisíc lidí. Fronta od knihkupectví Knihy Dobrovský se táhla až k Moravskému náměstí v Brně. „Byrneová u nás podepisovala svou poslední knihu Andělské poselství naděje. K dostání je od začátku března. Zatím je to letošní nejprodávanější kniha,“ uvedl manažer knihkupectví Michael Šoták. Knihu odborníci přeložili do dvaceti jazyků. Byrneová píše o zkušenostech s anděly, se kterými má prý od dětství schopnost mluvit. Radí čtenářům, jak je oslovit. Zdůrazňuje, že důležitá je láska, naděje a síla modlitby. „Byrneová zatím vydala knihy Schody do nebe a Andělé v mých vlasech. Obě jsou bestsellery,“ dodal Šoták. Region| Jižní Morava

Čtenáři kvůli podpisu přetrpěli i kroupy

11.4.2013 Mladá fronta DNES str. 2 Jižní Morava

(zkl)

I když silně pršelo a padaly kroupy, nenechali se fanoušci irské autorky Lorny Byrneové odradit a s deštníky si přišli pro autogram. Zdánlivě nekonečná fronta vedla z druhého patra brněnského Knihkupectví Dobrovského v Joštově ulici až skoro ke kostelu svatého Tomáše. Byrneová tvrdí, že má od útlého dětství výjimečnou schopnost vidět anděly a komunikovat s nimi, a tak v nové knize Andělské poselství naděje radí lidem, jak je oslovit s prosbou o pomoc.

Regionální mutace| Mladá fronta DNES - jižní Morava