Jdi na obsah Jdi na menu

LORNA V ROTTERDAMU

29. 9. 2014

lb-i-can-do-it.jpg„Ale samozřejmě že moje dcera ví, že ji mám ráda“ No ale ona to možná NEVÍ... Musíte říct ta slova „MÁM TĚ RÁDA“, musíte říct ta slova. Nepředpokládejte, že vaši blízcí vědí, že je máte rádi. Setkávám se s tolika mladými lidmi, kteří mi říkají, že nevědí, jestli je jejich otec nebo matka mají rádi.

Když jsem v pátek procházela letištěm v Amsterdamu, pozorovala jsem jednu rodinu, která seděla na zemi a čekala na letadlo. Z jedné jejich dcery jsem viděla vycházet sílu lásky, která byla tak intenzivní a křišťálově čistá a proudila přímo k jejím rodičům. Její rodiče ale byli zaměstnáni jinými věcmi a dívenku ignorovali. Jeden anděl mi řekl, že tyto děti by byly mnohem šťastnější, kdyby NEJELY na dovolenou, a místo toho jim jejich rodiče věnovali více času a lásky.

Světu dnes tolik chybí láska. Když někomu řeknete, že ho máte rádi, rozdmýcháte lásku, která ve vás je a uvolníte jí více, a to nejen směrem k člověku, kterého máte rádi, ale do celého světa.

Děkuji vám všem, kteří jste si mě přišli poslechnout na festivalu I Can Do It! včera v Rotterdamu. Děkuji Wies za skvělé interview a Simone, Cindy a celému týmu za skvělou organizaci. Příští víkend budu na I Can Do It! v Londýně, kde budu v sobotu mluvit a dávat požehnání a v neděli podepisovat knihy. Více o této akci naleznete
!!!ZDE!!!

Fotky z této akce naleznete !!!ZDE!!!

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna