Jdi na obsah Jdi na menu

LORNA V ROZHOVORU S FR JOHN CALLANAN S. J V EMMAUS RETREAT

26. 1. 2014

27.jpgMockrát děkuji týmu v kuchyni v Emmaus retreat centre (http://www.emmauscentre.ie/), který připravil tyto nádherné a vynikající andělské sladkosti a všem, kteří se zúčastnili čtvrteční akce. Opravdu si vážím vřelosti a milého přijetí od lidí v Emmaus, Margaret (ředitelky) a Sneada, který se postaral o to, že akce byla tak úspěšná. Také děkuji Johnu Callananovi za skvělý rozhovor. John nám řekl, že v jezuitské komunitě, kde žije, otevřel diskuzi na téma andělé, a pověděl mi o otázkách, na které se mě chystal zeptat! Ptal se na skvělé otázky a také vyprávěl skvělé příběhy. Obzvlášť mě dojal příběh o papeži Františkovi, který v den svého zvolení vcházel do papežských prostorů, kde se očekávalo, že bude bydlet stejně jako jeho předchůdci. Papež František později řekl, že když vešel dovnitř, jasně v hlavě uslyšel hlas, který řekl NE! Jak řekl Fr John, možná to byl jeho strážný anděl, možná Bůh, možná jeho intuice, ale on uposlechl tento hlas a jednal. Papež František se nenastěhoval do svého papežského sídla, jak to bylo naplánované, a žije v mnohem méně luxusní a méně izolované vatikánské ubytovně.

OPOUŠTÍ VÁS VÁŠ STRÁŽNÝ ANDĚL NĚKDY?

Váš strážný anděl vás nikdy, za nic na světě neopouští a je jedno, co děláte – ujistila jsem ženu, která mi na akci večer položila tuto otázku. Váš strážný anděl vás bezpodmínečně miluje a nikdy vás neopustí, i kdybyste ho nikdy neposlouchali, ignorovali jeho přítomnost nebo dělali špatné věci.
Váš strážný anděl k vám cítí tolik lásky a soucitu. Kdybyste viděli, co vidím já, nikdy byste nepochybovali o tom, že váš strážný anděl vás neustále povzbuzuje.

Váš strážný anděl ale nikdy nepřekročí vaši svobodnou vůli, takže pokud chcete jeho pomoc, musíte o ni požádat. Když požádáte svého strážného anděla, aby vám pomohl, dáváte mu tím sílu, aby tak mohl učinit. Myslím, že je to velmi prosté – prostě požádejte svého strážného anděla o pomoc.
Připomeňte ostatním, že existuje tato pomoct a je tu stále pro ně. Stále si říkám, jaká je to škoda, že máme dar strážného anděla od Boha, a přesto tolik z nás tento vzácný dar nevyužívá.

Mockrát děkuji všem z vás, kteří jste přišli, a omlouvám se těm, kteří byli zklamaní, protože se na ně nezbyly lístky.

S požehnáním,

Lorna

Fotky z této akce najdete !!!ZDE!!!