Jdi na obsah Jdi na menu

LORNA V SAN FRANCISKU

8. 4. 2014

29-sf.jpgKdyž lidé tancovali při svých modlitbách na kosmické mši v neděli večer, viděla jsem modlitební anděly jako masivní vodopád, který plynul směrem do nebe. Bylo tak nádherné to pozorovat, ten proud zářil světlem tisíců modlitebních andělů, kteří se rychle pohybovali vzhůru. Modlitební andělé zesilovali modlitby každého přítomného člověka.

Andělé mi řekli, abych ustoupila na kraj místnosti a podívala se směrem dovnitř. Mezi lidmi bylo mnoho andělů kromě strážných a modlitebních andělů. Andělé tancovali mezi lidmi. Měli lidské vzezření, ale neukazovali se v mužské ani ženské podobě, a občas jsem zahlédla křídla.

Mezi všemi těmi anděly panovala velká radost z toho, že všichni tito lidé z různých náboženství (vím, že tam byli křesťané, židé, muslimové, buddhisté, ateisté, hinduisté i lidé, kteří vyznávají indiánské rituály) se modlili společně. Jak se spolu modlili, s vyznáním i bez něj, stali se jedním celkem.

Reverend Matthew Fox naslouchá Bohu a je pionýrem v různých a nových formách modliteb, které poskytují prostor lidem různého vyznání, aby se mohli modlit společně. Pokud někdy budete mít možnost zúčastnit se jeho kosmické mše, využijte ji. http://thecosmicmass.com/

Také děkuji biskupovi Marcu Andrusovi a jeho ženě Sheile a celému personálu z katedrály Grace za to, že mě tak krásně přivítali. Obzvlášť si vážím Marcových vřelých slov, kterými mě přivítal. Děkuji také reverendovi Matthewovi za úžasný rozhovor – ptal se mě na otázky, na které se mě nikdo před tím nezeptal. Nakonec chci poděkovat i vám všem, kteří jste přišli, především pak těm, kteří sem museli cestovat. Doufám, že se do San Franciska zase brzy podívám!

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna

P. S. Kdyby vás zajímalo, odkud jsou
tyto fotky
, tak jsem dávala požehnání po akci v labyrintu před katedrálou – bylo to perfektní místo.