Jdi na obsah Jdi na menu

LORNA V USA

18. 3. 2013

37.jpgČTVRTEK 14. 3. – NEW YORSKÁ KATEDRÁLA SVATÉHO JANA BOŽSKÉHO

Když jsme já a reverend Paul Raushenbush vstoupili na pódium v katedrále Svatého Jana Božského, začalo pomalu vycházet celé procesí andělů z oltáře za námi. Andělé byli velmi vysocí a měli zavřená křídla, která byla úzká a špičatá a dosahovala daleko nad jejich hlavy. Byli oblečeni do těžkých červených kabátů a nesli zlaté hole.

Stále sestupovali do katedrály i po tom, co jsme začali mluvit, a zaujali místa podél obvodu katedrály, blízko sloupů, a stáli čelem k publiku. Byli tam, aby uctili posluchačstvo, aby ho přivítali a požehnali mu.

Pomodlila jsem se za publikum a požehnala jim. Děkuji vám všem, kteří jste přišli. Velmi si vážím toho, že jste si ve svém nabitém životě udělali čas a přišli se dozvědět něco o andělech. Tato katedrála je velmi svaté místo plné míru a bylo mi ctí v ní mluvit.

FOTKY Z AKCE V NEW YORKU !!!ZDE!!!

NAŠI VŮDCI POTŘEBUJÍ NAŠE MODLITBY / 17. 3.  FILADELFIE

Naši vůdci potřebují naše modlitby. Je na každém z nás, abychom se modlili a požádali o to, aby vůdci našich zemí, církví, firem naslouchali Bohu a svému strážnému andělovi a udělali to, co je správné, aby činili spravedlivá a poctivá rozhodnutí.

Příliš mnoho vůdců je v dnešním světě ovlivňováno lobistickými skupinami nebo poradci, kteří si myslí, že nejdůležitější jsou peníze a udržení moci. Musí naslouchat svému vlastnímu svědomí a udělat to, co je správné, a ne to, co jim radí lidé kolem nich.

Místo toho, abyste na svoje vůdce nadávali, pomodlete se za ně, ale také povstaňte a ozvěte se, dejte jim vědět svoje stanovisko. Musíte je podporovat, aby učinili ta správná rozhodnutí.

To je jedna z věcí, o kterých jsme diskutovali v nádherném kostle Sv. Pavla včera ve Filadelfii. Bylo to velmi vhodné místo na takové téma vzhledem k historii toho kostela. Kostel Sv. Pavla byl shromáždištěm duchovních ze Severu a Jihu těsně po zavraždění Abrahama Lincolna a sehrál svou roli ve znovunastolení míru po strašném krveprolití občanské války.

 Byla jsem hluboce poctěna, že vás přišlo tolik na Svatého Patrika do kostela. Zaplnil se i prostor kolem oltáře a kůr. Jeden člen kostela popsal zaplněnost jako “předčení i těch nejdivočejších snů” a jiný zase jako “ještě víc než o Vánocích”. Srdečné díky vám všem, kteří jste přišli.

FOTKY Z AKCE VE FILADELFII !!!ZDE!!!

Teď se těším už, až poletím dneska večer domů a trochu si odpočinu, než se vydám na svojí další cestu, tentokrát do České republiky a na Slovensko.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna