Jdi na obsah Jdi na menu

LORNA VE ŠVÝCARSKU - NEPOCHYBUJTE! VĚŘTE!

31. 3. 2012

lorna-ve-svycarsku-12.jpgKdyž jsem byla ve čtvrtek v Bernu ve Švýcarsku, jeden člověk z obecenstva se mě zeptal, jestil mají andělé nějaké poselství pro všechny zúčastněné. A měli! Bylo to, jako by všichni strážní andělé jednohlasně odpověděli “Nepochybujte! Věřte – každý má strážného anděla.” Nebylo to poselství pouze pro každého na té akci, ale pro všechny z vás dnes.

Také se mě někdo zeptal, jestli by nám byli Bůh nebo andělé ochotni dát nějaký důkaz o tom, že existují. Musela jsem se smát. Neustále dostáváme důkazy – všem nám byla dána znamení, abychom věřili, že máme anděly. Ale máme tendenci nebrat tato znamení vážně a nazývat je náhodami.

Zkuste tohle: Požádejte svého anděla strážného, aby vám dal znamení o tom, že existuje. Buďte pozorní ke znamením. Často je přehlédneme. Člověk žádající o pomoc, může ucítit slabý závan větru v místnosti, se někdy anděl dotkne vaší ruky nebo z ničeho nic ucítíte mravenčení. Tato malá znamení jsou způsob vašeho strážného anděla, jak vám říct, že je s vámi a slyší vás.

Ta akce v Bernu ve čtvrtek (podívejte se na fotky) byla báječná a těším se, až znovu pojedu na podzim do Švýcarska. Mockrát děkuji Patricovi, Michele a všem z centra “Die Quelle” za to, že to uskutečnili, Ericovi za jeho skvělé a veselé interview, Oliverovi za skvělý překlad a Christopherovi a Susan za tyto fotky, které udělali.

Odkaz stránek centra “Die Quelle” http://www.die-quelle.ch/vision.html

FOTKY Z TÉTO AKCE JSOU ZDE: LORNA VE ŠVÝCARSKU

Požehnání vám všem,

Lorna

P. S. Omlouvám se všem 150 lidem, kteří byli na čekacím seznamu. Příště uděláme akci pro mnohem víc lidí!