Jdi na obsah Jdi na menu

LORNA VE ŠVÝCARSKU

5. 6. 2016

1.jpgNa konci května jsem byla ve Švýcarsku.  Když jsem šla v Bernu do divadla (kde jsem měla přednášku), andělé mi řekli, že dav venku mě nepoznává, protože mám vyčesané vlasy nahoru. Řekli mi, abych se usmívala a poklepala pár lidem na rameno a pozdravila je. Byla jsem tak překvapená, že venku bylo tolik andělů a když jsem vešla dovnitř, bylo tam andělů přímo narváno.

 

 

 

 

 

2.jpgJednomu člověku jsem řekla "Nemohla jsem z vás zpustit oči, protože váš strážný anděl mě rozptyloval, když jsem vešla dovnitř." V poslední době andělé trvají na tom, abych na svých přednáškách popisovala strážné anděly některých lidí. Je to nádherné a je to čest, když se nějaký strážný anděl otevře jako světlo a zjeví se mi a já ho mohu popsat.

 

 

 

3.jpgNa svých přednáškách vždy každému nabízím požehnání a je mi jedno, jak dlouho to bude trvat. Pokud se někdy cítíte osaměle, pamatujte, že já vás miluju. Pamatujte, že váš strážný anděl vás bezpodmínečně miluje - váš strážný anděl je dar od Boha.

 

 

 

 

 

4.jpgDěkuju za všechny krásné dárky, které jsem dostala v Bernu. Doufám, že všichni zúčastnění byli dotčeni láskou jeden od druhého a od Boha a andělů. Z Bernu jsem odjela do Luzernu.

 

 

 

 

 

 

 

 

5.jpgKdyž jsem byla ve Švýcarsku, snažila jsem se co nejvíc chodit, abych se připravila na svůj ženský maraton. Jedna členka mého týmu, Lauren Fenn, mi poslala fotku, jak ona chodí a připravuje se na maraton. Lauren cestuje až z New Jersey, USA, aby mi pomohla získat peníze pro mou nadaci. Všechny peníze, které se vyberou, pomohou dětem v nouzi ze Sýrie, Ethiopie a Irska. Prosím přispějte i vy zde: https://womens-mini-marathon.everydayhero.com/ie/lorna-byrne Žádná částka není příliš malá. Těmto dětem pomůže každý cent.

 

 

Tady jsem před přednáškou v Luzernu.

6.jpg

 

 

A tady jsem v zákulisí se svým úžasným tlumočníkem Oliverem a moderátorem Martinem.

 

7.jpg

 

 

 

8.jpgKdyž jsem přišla na jeviště, řekla jsem v duchu všem nezaměstnaným andělům, že ty lustry v sále jsou překrásné. A oni od té chvíle začali ve svých rukou vytvářet třpytivé kuličky, takové jaké jsou na lustrech, a rozsypávali je kolem dokola jako konfety.

 

 

 

9.jpgNa každé akci mě andělé žádají, abych popsala něčího strážného anděla. Já nikdy nevím, o co mě požádají. Tady mi řekli, abych sešla dolů mezi lidi. Potom mi pověděli, abych se zastavila a popsala strážného anděla tohoto muže. Věřte si a mějte se rádi. Každý je bezpodmínečně milován svým strážným andělem.

 

 

 

10.jpgPoslední zastávka ve Švýcarsku byla v Curychu. Děkuji všem, kteří naslouchali svému strážnému andělovi, a přišli. Byla jsem nadšená a velmi nervózní. Ptala jsem se andělů "Jak mám začít?". Když Martin, můj tlumočník, mluvil o hudební skupině, která tu hraje, objevila se na balkoně skupinka andělů, kteří začali hrát na hudební nástroje.

 

 

11.jpgVáš strážný anděl se vám vždy bude snažit pomoct.

Jedna z otázek, kterou jsem dostala v Curychu, zněla "Pomůže ti tvůj strážný anděl, i když jsi ho nepožádal o pomoc nebo ochranu?" I když jste nepožádali v jedné situaci, požádali jste v nějaké jiné chvíli ve vašem životě a to dává vašemu strážnému andělovi moc vám pomoct, aniž by překročil vaši svobodnou vůli.  

Například když za vámi někdo přijde a řekne "pojďme na drink". Vy cítíte od svého strážného anděla, že byste měli odmítnout a nejít. Potom za vámi přijde někdo jiný a řekne vám, ať s ním jdete do kina. Znovu vás váš strážný anděl varuje, abyste naslouchali a nešli, a tak nejdete. Ale když se objeví třetí člověk a pozve vás na párty, řeknete si, že půjdete, i když jste cítili, že váš strážný anděl říká, abyste nikam nechodili, a tak jdete a váš strážný anděl nemůže překročit vaši svobodnou vůli a zabránit vám v tom. Je to vaše volba.

 

 

12.jpg30. května jsem se vrátila zpátky do Irska. Děkuju všem, kdo na mě během víkendu ve Švýcarsku přišli. Během jedné přednášky jsem dostala tyto nádherné fotky. Děkuju vám všem za vaše příspěvky na mojí nadaci, velmi si toho vážím, pomůže to mnoha dětem.

 

 

 

 

 

13.jpgProcvičujte se v naslouchání svému strážnému andělovi.

Pokud vám váš strážný anděl říká, abyste naplnili jeden džbán mlékem a druhý vodou a slili je oba do mísy, udělejte to. Nedovolte svému lidskému já, aby vás zabrzdilo tím, že se bude ptát "proč?" nebo "na co?". Nesnažte se naslouchat moc křečovitě, prostě tomu nechte volný průběh. Já nikdy nezpochybňuji to, oč mě andělé žádají. Někdy mě andělé požádají, abych šla mezi lidi v publiku. Nikdy se jich neptám proč. Prostě to udělám. Někdy je to proto, abych se s někým objala nebo požehnala někomu, kdo nemůže čekat až do konce. Je důležité si ale pamatovat, že váš strážný anděl vás nikdy nepožádá o to, abyste udělali něco špatného.

 

 

Někdy mi Bůh řekne, abych požehnala nějakou rodinu nejdřív jednoho po druhém a pak všechny spolu. Nikdy jsem se neptala proč.

14.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.jpgBuďte šťastní!

Andělé jsou vždycky šťastní. To je jedna z věcí, kterou váš strážný anděl a všichni ostatní andělé chtějí - abyste byli také šťastní. Chtějí, abyste měli v životě co nejvíc radosti. Chtějí, abyste v sobě cítili klid a mír.

 

 

 

16.jpgNikdy nejste sami.

V těch chvílích, kdy se cítíte odpojeni od Boha, si musíte pamatovat, že Bůh vás nese. Jste v jeho náručí. Jste drženi a podporováni jako tento krásný plátek růže v mé ruce. I když vás Bůh nese, váš strážný anděl i tak stále s vámi. Musíte důvěřovat. Ale musíte i tak vstát a udělat to, co musíte. Žijte svůj život naplno.

 

 

 

 

 

 

17.jpgChci se s vámi podělit o jednu důležitou část mých přednášek ve Švýcarsku. Dole na fotce je napsáno, co jsem přesně říkala lidem ve Švýcarsku. (Překlad textu: Děti se za sebe nemohou postavit, takže se za ně musíme postavit my.) A teď mě andělé prosí, abych se vás všech zeptala na tuto otázku: CO DĚLÁTE S UPRCHLÍKY?

Andělé chtějí, abych se vás zeptala na tuto otázku. Hubuju jim, protože vy jste jen obyčejní lidé jako já. Je to pro mě těžké, protože na tuto otázku přichází negativní reakce i v mé zemi. Co děláte s uprchlíky? Mějte v srdci trochu lásky. Podívejte se na děti kolem vás a pamatujte na to, že dětem uprchlíků je zima a mají hlad. Není to jejich chyba. Lidé po celém světě jsou naštvaní, že je tolik uprchlíků. Pamatujte, že to není jejich vina. Ve Švýcarsku jsem žádné neviděla, ale andělé mi říkají, že i tam jsou uprchlíci. Nevím, kde je Švýcaři schovávají! Andělé se mě jen ptají: Co s nimi děláte? Snažíte se jim pomoct? Ptají se doslovně "Co s nimi/pro ně děláte?" Já vás jen prosím, abyste ve svém srdci měli lásku a soucit, protože si nejsem jistá, co můžete udělat. Předpokládám, že pokud máte dva kabáty, jeden jim můžete dát. Doufám, že se na mě nebudete zlobit, já za to nemůžu, to andělé. Oni mi řekli, abych se vás na to zeptala."

 

 

18.jpgUvolněte lásku, která ve vás je!

Pokud budete více naslouchat svému strážnému andělovi, budete cítit větší vnitřní klid. Budete uvolňovat lásku, která ve vás je. Zde je jedna z věcí, kterou váš strážný anděl chce, abyste udělali - abyste se měli rádi. Vím, že je pro nás těžké se mít rádi, ale když se máte rádi, můžete mít víc rádi děti, muže nebo ženu, cizího člověka, své příbuzné a sousedy. Můžete milovat druhé, protože milujete sami sebe. Všichni dnes víme, že svět potřebuje více lásky.

 

 

 

 

19.jpgŽijte život naplno, je to dar od Boha.

Všichni z nás bez rozdílů jsme děti Boha. Všichni máme duši a strážného anděla. Vím, že v mnoha zemích, do kterých jezdím, mi publikum řekne, že nemají žádnou víru, že nepatří k žádnému náboženství. A přesto je celý sál plný. Přesto si mě přijdou poslechnout. Prostě si myslím, že naše duchovní stránka je něco, co se svět snaží určitým způsobem popírat, ale na druhou stranu každý hledá smysl života a chce o něm vědět víc.

Smysl života je žít život naplno. Život je dar, který vám Bůh dal. Žijte ho naplno a dovolte si duchovně růst. Dovolte si uvěřit, že život je o něčem víc. Všichni zemřeme, ale je to jen naše lidské tělo, které zemře. Naše duše nikdy neumírá.

Zasloužíte si lásku. Pamatujte, že váš strážný anděl vás miluje bezpodmínečně.

(text na obrázku: ZASLOUŽÍM SI LÁSKU. Říkejte si to alespoň třikrát denně a kdykoliv pochybujete o tom, že jste hodni lásky.")

20.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.jpgPomáhejte lidem kolem vás s láskou.

Jedna z věcí, která mi byla zjevena o budoucnosti, je že rajská zahrada, kterou nám Bůh dal, se jednou stane malou ukázkou nebe zde na Zemi. Vždy doufám, aby se to stalo už zítra, ale vím, že k tomu tak rychle nedojde. Budeme si více vědomi Boha a své duše nehledě na to, jestli budeme mít nějaké náboženství nebo ne. Tolik lásky vstoupí na svět. Jak bych to jen popsala? Láska je největší slovo. Přinese do našeho života soucit. Naše duše je 100% láska. Vím, že až si to uvědomíme, uvidíme všichni své strážné anděly.

Text na fotce: VÁŠ ŽIVOT JE DNES. NENÍ VČERA, ANI ZÍTRA. JE TEĎ. V TUTO CHVÍLI.

22.jpg