Jdi na obsah Jdi na menu

LORNA VYSTOUPÍ NA PŘEDNÁŠCE I CAN DO IT

27. 5. 2014

i-can-do-it-i..jpgCítím se velmi poctěna tím, že mě společnost Hay House pozvala, abych účinkovala na jejich nadcházející akci I CAN DO IT LONDON 2014 4. a 5. října. Obdivuji Louise Hay, která založila Hay House a akce I Can Do It! Tolik toho udělala pro lidi, aby porozuměli síle pozitivního myšlení. Psala o tom ještě dávno před tím, než to bylo v módě, a za ty roky udělala mnoho práce a pomohla šířit autory, kteří dodávají lidem odvahu k tomu, aby změnili svůj život k lepšímu.

Na této akci budou také Mike Dooley, Michael Neill, Anita Moorjani, Dr Joe Dispenza, Lynne McTaggart, Robert Holden, Kyle Gray, Pam Grout, Sandy Newbigging a Roz Savage.

Jediný, koho jsem z nich zatím potkala, je Anita Moorjani. Ona a já jsme byly na pódiu s Eben Alexandrem minulý říjen v New Yorku na konferenci o zážitcích klinické smrti.

i-can-do-it-ii..jpgVelmi ji obdivuji. Je velicedůležité, aby lidi slyšeli to, co se Anita dozvěděla během svého zážitku, a sice že život je třeba žít naplno. Anita je skvělá vypravěčka a probouzí v lidech velkou chuť k životu a pomáhá jim mít se víc rádi. Pamatuji se, že když mluvila na pódiu, byli u ní dva ohromní andělé, každý z jedné strany, a nahýbali se nad ní. Její strážný anděl se otevřel a já jsem ho Anitě popsala, ale ten popis je osobní a nebudu tu o něm mluvit.

Moc se těším, až se s ní zase potkám.

Jsem ráda, že mě v programu dali až v sobotu na konec, takže budu moct dát požehnání všem, kteří přijdou, aniž by museli zmeškat další přednášku. Více informací
!!!ZDE!!!

Těším, že se s mnohými z vás v Londýně uvidím.

S požehnáním

Lorna

P. S. Mám velkou radost také z toho, že jsem byla pozvaná i na akci I Can Do It v Holandsku, která se koná 27. a 28. Září v Rotterdamu. Více informací bude teprve zveřejněno, a sice
!!!ZDE!!!