Jdi na obsah Jdi na menu

LORNINA VNUČKA

2. 2. 2014

lornina-vnucka.jpgMám ohromnou radost z toho, že vám můžu říct, že mám nové vnouče. Moje první vnučka, Jessica Jane, se narodila mé dceři Ruth a jejímu manželovi Brendanovi ve čtvrtek 30. 1. (Je to sestřička Billyho Boba)

Myslím, že už jsem vám říkala dřív, že když se narodí nové dítě, které právě přišlo z Nebe, je kolem něj vždy mnoho andělů, aby ho přivítalo. Když jsem v pátek seděla v porodnici v Dublinu, zatímco moje dcera a vnučka spaly, přišla skupinka andělů, aby se podívala na miminka, bylo to tak krásné. Nepřišli jenom kvůli mojí vnučce, ale kvůli všem miminkům, a já vím, že už navštívili všechna ostatní oddělení.

Když byla moje dcera těhotná, bylo mi dovoleno spatřit miminko v jejím břiše a bylo tak krásné vidět, jak má u sebe světlo svého strážného anděla. Váš strážný anděl přišel s vámi z nebe, když jste byli počatí, a držel se vaší duše, dokud jste se nenarodili. Ve chvíli narození se pustil vaší duše, aby vám dal svobodnou vůli. Ale zůstává s vámi a nikdy vás neopouští ani na moment.

Přeji vám všem, abyste cítili tolik radosti, kolik jí teď cítím já.

S požehnáním,

Lorna