Jdi na obsah Jdi na menu

MÁ NOVÁ KNIHA

13. 2. 2014

new-book.jpgJsem nadšená z toho, že vám konečně smím říct o své nové knize Nebeská láska, knize, která, jak doufám, vám pomůže přinést více lásky a štěstí do vašeho života.
Je to asi tři roky zpátky, co mi Anděl Michael řekl, že další kniha, kterou mám napsat, bude o lásce. Řekl mi, že musím pomoct lidem, aby si uvědomili, že každý z nás je čistá láska a že jsme tolik lásky v sobě uzamkli a že kdybychom jenom tuto lásku uvolnili (což je v naší moci), byli bychom mnohem šťastnější my i lidé kolem nás i celý náš svět.

Toto je poprvé, co mi andělé dovolili, abych vám řekla, že vidím lásku jako fyzickou sílu a vidím ji tak jasně, jako vidím svou dceru nebo anděla. Myslím, že ji vidím proto, abych mohla pomoct vám všem lásce více porozumět a naučila vás jednoduchým způsobům, které mě naučili andělé, jak mít v životě více lásky.

Nebeská láska (Love from Heaven) vyjde 24. 4. ve Velké Británii a Irsku (a následně v dalších zemích a jazycích).


Mé přání je, aby každý, kdo si přečte Nebeskou lásku nebo zaslechne některá poselství v ní obsažená, ucítil, jak v něm tato láska ožívá a naučil se ji více projevovat, a tak učinil šťastnější a láskyplnější svůj život i životy lidí kolem sebe.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna

P. S. Knižní anotaci a informace o CZ a SK vydání najdete !!!ZDE!!!

Odkaz na výtažek z této nové knihy naleznete !!!ZDE!!!