Jdi na obsah Jdi na menu

MALÁ GESTA LÁSKY JSOU TAK DŮLEŽITÁ

27. 5. 2013

zlata-nit.jpg Nedávno jsem šla po ulici za jedním párem ve středním věku. Vedle muže šel anděl lásky, otočil se a beze slov mi řekl, že se ten muž cítí nemilován a nedoceněn a že je mu z toho smutno. Dívala jsem se, jak se anděl lásky pohyboval tak, že šel za tím párem, nahnul se přes ně a opatrně omotal zlatou nit kolem zápěstí muže a pak kolem zápěstí jeho ženy. Ta nit byla velmi volná a svěsila se mezi nimi k zemi. Viděla jsem, jak se anděl lásky přesunul vedle té ženy a začal jí šeptat do ucha. Šla jsem za nimi asi 800 metrů a celou dobu jsem se modlila, aby ta žena naslouchala andělovi lásky. Bohužel ale nic neudělala a já jsem se bála, že je ztratím, aniž bych zjistila, jestli anděla opravdu uposlechla nebo ne.

Těsně před tím, než jsem došla k obchodu, do kterého jsem šla, natáhla ta žena ruku a chytla za ruku svého muže. Málem jsem vykřikla radostí. Muž si nebyl jistý, jestli ho opravdu chtěla vzít za ruku nebo o ní jen zavadila. Pomalu si ale uvědomil, že ho chtěla vzít za ruku, ale stále byl trošku nervózní. Mírně se k ní natočil, jako by se chtěl na ní usmát, ale anděl lásky mi řekl, že je příliš nervózní z toho, že se z té ruky zase vyvlíkne.

Jen doufám, že se dál drželi za ruce a že to byl pouze začátek znovuvzkříšení jejich jejich lásky. Vím, že anděl lásky bude dělat vše, co je v jeho silách, aby tomu napomohl.

Je ve vašem životě někdo, koho považujete za samozřejmost? Nezapomeňte konat tato malá gesta. Možná se zdají malá, ale mají velký dopad.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným,

Lorna