Jdi na obsah Jdi na menu

MĚJTE SE RÁDI TAK, JAKO VÁŠ MÁ RÁD VÁŠ STRÁŽNÝ ANDĚL A JEŠTĚ PÁR ČLÁNKŮ NAVÍC

6. 9. 2015

laska-andela.jpgMĚJTE SE RÁDI TAK, JAKO VÁS MÁ RÁD VÁŠ STRÁŽNÝ ANDĚL

Mějte se rádi tak, jako vás má rád váš strážný anděl. To je něco, co bychom měli dělat všichni. Musíme si neustále připomínat, že náš strážný anděl nás bezpodmínečně miluje. Je jedno, co si sami o sobě myslíte, váš strážný anděl vás nikdy nebude soudit. Nikdy nad vámi nezlomí hůl. Jste pro něj tou  nejdůležitější osobou na světě. Pouze vás miluje a je s vámi každou vteřinu každého dne. Nikdy nejste sami. Pokaždé, když se cítíte opuštěně nebo se vám nedaří, připomeňte si, že váš strážný anděl vás miluje.

DOMÁCÍ NÁSILÍ

Před několika měsíci jsem se procházela zaplněnými ulicemi a za jednou asi čtyřicetiletou ženou se otevřelo světlo jejího strážného anděla, který mi řekl, že ta žena prodělala fyzické násilí.  Na vteřinu, když kolem mě ve spěchu prošla, mi její strážný anděl dovolil spatřit pohmožděniny, které měla na tváři a na hrudníku, ale které byly zakryté make-upem.
Muži a ženy trpí domácím násilím. Pokud je na vás konáno násilí, fyzické nebo psychické, neměli byste se bát. Měli byste vyhledat pomoc. Požádejte svého strážného anděla, aby vám pomohl si říct "a dost!". Váš strážný anděl vám dá odvahu a sílu hledat pomoc. Pokud je někdo ve vaší rodině nebo v sousedství, kdo je obětí násilí, vždy byste ho měli podpořit v tom, aby vyhledal pomoc. Pomozte takovému člověku. Domácí násilí je dnes příliš běžné. Dochází k němu za zavřenými dveřmi a může být extrémní. Naši strážní andělé nám mohou dát sílu, abychom pomohli sami sobě i ostatním, pokud je požádáme.

lorna-a-bob.jpgVŠICHNI SE MUSÍME MODLIT ALESPOŇ O TROCHU VÍC

Bůh a andělé mě často prosí o to, abych se modlila za všechny možné situace na světě. Měli bychom se modlit i za druhé, nejen za sebe a své rodiny, ale za všechny rodiny na světě, nehledě na jejich náboženství. Všichni potřebujeme modlitbu. Vaše modlitba může být tou modlitbou, která pomůže změnit to, co se děje dnes ve světě. Nikdy nepodceňujte sílu modlitby, kterou pronesete. Vaše modlitba by mohla být tou modlitbou, která by mohla změnit svět k lepšímu.

Nikdy se nemodlíte sami. Váš strážný anděl se modlí s vámi a modlitební andělé jsou jako nekonečný vodopád tekoucí vzhůru. Vodopád milionů modlitebních andělů. Andělé vás prosí, abyste si každý den udělali minutu času a pomodlili se. Nezapomeňte, že klidně můžete sedět v autobuse, nebo jet v autě, jít na procházku, tlačit kočárek, nebo třeba věšět prádlo. Můžete dělat cokoliv a u toho se modlit.

ANDĚLÉ PODÉL SILNICE

Když jsem jela po malé vesnické silnici, andělé, které jsem měla kolem sebe, mi řekli, abych zpomalila. Právě když jsem vjížděla do zatáčky, jsem spatřila kupu andělů, kteří stáli na obou stranách silnice. Mávali a ukazovali na mě, ať zpomalím. Jeden z těchto nádherných andělů vyzařoval ženské vzezření. Byl vysoký a elegantní s dlouhými kudrnatými zlatými vlasy, celý oblečený do bílé. Tento anděl přistoupil k mému okýnku, které jsem otevřela. Řekl mi "Byla tu nehoda. Jen jeď pomalu, Lorno." Jela jsem pomalu, jak mi řekl, a začala jsem se modlit, aby nikdo nebyl vážně zraněn. Jak jsem pomalu projížděla, viděla jsem zmateného mladého muže, který se v šoku díval kolem sebe, stál vedle auta, které stálo na kraji silnice. Viděla jsem, že to auto jen tak tak minulo lampu. Jeden starší muž mluvil na toho mladého muže. Lidé mávali na auta, aby jela dál. Měli všechno pod kontrolou.
 
Jak jsem se přiblížila k tomu mladíkovi, který teď stál sám, jeho strážný anděl ho objal a předával mu lásku a klid. Jeho strážný anděl se na mě podíval a řekl "Poslouchej". Pak se nahnul a začal tomu mladíkovi šeptat do ucha. Slyšela jsem každé jeho slovo. Jeho strážný anděl mu připomínal, jaké měl štěstí, že se nezabil. Když řekl "Jen o fous jsi minul tu lampu", mladík se podíval směrem k lampě a uvědomil si, že ji minul jen o pár centimetrů.

Viděla jsem jeho šok, když si uvědomil, jaké měl štěstí, že je stále naživu a že nikoho jiného nezabil. Jeho strážný anděl mu připomněl, aby se už nikdy nepokoušel otáčet na takovém místě. Je vždy lepší jet dál a najít místo, kde je bezpečné se otočit. Strážný anděl toho mladého muže mu připomněl, aby už nikdy nejezdil tak rychle.
Viděla jsem, jak ten mladík hýbal rty. Vím, že slyšel svého strážného anděla. Zrovna, když jsem projížděla, jsem se zeptala jeho strážného anděla "Naučil se ten kluk lekci, která by mu mohla zachránit život?" a on mi odpověděl "Ano, Lorno". Cítila jsem takovou úlevu, že ten mladík je v pořádku. Pak mi jeden z mužů, kteří stáli podél silnice řekl, abych jela dál. Modlím se za to, aby ten mladý muž dál naslouchal svému strážnému andělovi a aby, až mu příště bude říkat, aby zpomalil nebo jen dál, to udělá.

Všichni musíme naslouchat.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna