Jdi na obsah Jdi na menu

MĚLI BYSTE POVZBUZOVAT LIDI K TOMU, ABY VĚŘILI V ANDĚLY?

20. 4. 2012

2.jpg„Nevěřím na anděly... Vůbec nevěřím žádným takovým nesmyslům,“ řekla jedna žena, kterou jsem potkala před pár měsíci v kavárně v Dublinu. Musela jsem se usmát. Viděla jsem za ní světlo jejího strážného anděla a kolem ní bylo ŠEST velkých nádherných bílých andělů. Seděla jsem a pila kafe. Ta žena tam byla s někým, koho znám, a když vycházeli ven, přišli ke mě, aby mě pozdravili. Očividně o mě mluvili.
Setkávám se s hodně lidmi, kteří mi říkají, že nevěří na anděly. Netuším, proč já vidím anděly a ostatní ne, jsem jen obyčejný člověk. Chápu ale, že pro některé lidi je těžké uvěřit, že by mohlo existovat něco jako andělé. Nikomu nemůžu dokázat existenci andělů. Kéž bych mohla. Ale řekla jsem této ženě, co bych řekla komukoliv, kdo by pochyboval o existenci andělů: „Co můžete ztratit, když na jeden den zahodíte svou skepsi?“

Pokud toto čtete na facebooku, pravděpodobně věříte na anděly a možná víte, kolik pomoci a útěchy nám mohou dát. Ale možná jsou kolem vás lidé, kteří potřebují trochu povzbudit, aby na chvíli odložili svou nevěřícnost v anděly – třeba jen na jeden den.

Hrajte svou roli a povzbuďte lidi kolem vás, aby alespoň zvážili možnost, že andělé jsou skuteční a mohou pomoct.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným

Lorna


CHORVATSKO


Na cestách po světě vidím hodně věcí, které mě naplňují nadějí. Když jsem byla před pár dni v Chorvatsku, bylo mi zjeveno něco, co naznačuje, že tato země má velkou budoucnost.

Ale andělé mi stále říkají, že my všichni musíme sehrát svou roli. Musíme se postavit a mít své slovo. Například se musíme postavit proti korupci.

Můžeme změnit svět, ale musíme, opravdu musíme jednat. Pokud máte pocit, že není nic, co byste mohli udělat, pamatujte, že vždy se můžeme modlit. Modlitba je mocná. Nezapomínejte se modlit nejen za ty, které milujete, je třeba modlit se i za ty, které neznáme, za náš svět a za naše vůdce.

Fotky z akce naleznete
!!!ZDE!!!