Jdi na obsah Jdi na menu

MEZINÁRODNÍ DEN MÍRU

21. 9. 2012

mirovy-den.jpgCO DĚLÁTE DNES, 21. ZÁŘÍ, K PŘÍLEŽITOSTI MEZINÁRODNÍHO DNE MÍRU?

Dnes je velmi důležitý den. Každý jeden z nás má dnes tři povinnosti. První je vspustit mír a lásku do svého srdce, druhá je usmířit se s lidmi v našem životě a třetí je udělat vše pro to, aby světoví vůdci pochopili, že nám na věcech záleží a že požadujeme, aby jednali teď a přinesli mír do těch částí světa, kde je ho zapotřebí.

Požádejte svého anděla strážného, aby nechal mír vstoupit do vašeho srdce. Soustřeďte se dnes jen na to pozitivní, a ne na to negativní, kolem vás a pokuste se utišit ten kritický vnitřní hlas, který ruší váš klid.

Jsou ve vašem životě lidé, kterým byste měli ukázat nějaký náznak míru? Může to být telefonát, úsměv, omluva, rozhovor anebo modlitba za odpuštění.

Je něco, co můžete dnes udělat, abyste ukázali světovým vůdcům, že vám na míru záleží? Může to být petice, navštívení jednu z mnoha akcí po celém světě uspořadných k oslavě mezinárodního dne míru, modlitba za světové vůdce nebo projevení vlastního názoru k nějakému tématu, které se týká hrozby míru v našem světě.

Je důležité, aby vaše děti a lidé kolem vás dnes viděli, že vám na míru záleží. Tím, že ukážete, že vám na tom záleží, sehrajete svoji roli jako plamínek naděje pro svět.

Byly mi ukázány vize světa, který je zcela mírový, ale jsme to MY, kdo musí pracovat na dosaženího tohoto cíle. Dnes žehnám světu mír a prosím za mír v životě každého, kdo si toto čte.

Lorna