Jdi na obsah Jdi na menu

MILOST UZDRAVENÍ

29. 1. 2013

angel-healing.jpgKaždý z nás má v sobě milost uzdravení (léčivou energii, pozn. překl.) – je to nádherný dar, který nám Bůh dal. Každý den ho vidím působit. Milost uzdravení je odlišná od jakékoliv jiné energie, kterou vidím, a vždy z ní cítím ohromný klid a mír.

Je nádherné, když vidím matku nebo otce, jak drží v náručí dítě a utěšují ho. Dítě je třeba zraněné, má odřené koleno, nebo je smutné a plačtivé, ale rodič, obvykle aniž by si to uvědomoval, na dítě vylévá milost uzdravení. Je skvělé vidět, jak milost uzdravení proudí od rodiče k dítěti, které pak přestane plakat a jde si zpátky hrát. Děti používájí milost uzdravení i mezi sebou. Jedno dítě se zraní, když si hraje ve skupině, a ostatní děti ze skupiny se kolem něj shromáždí a povykují nad ním, čímž ukazují svou starost a lásku. Potom zapomene zraněné dítě na svoji bolest a jde si zpátky hrát. Neustále vidíme milost uzdravení v činnosti, ale většina z nás ji nepozná.

Uvědomte si, že všichni máme tuto milost uzdravení – je zadarmo a je vám k dispozici, abyste se o ní s kýmkoliv podělili. Pokud máte starého rodiče nebo příbuzného, chyťte je za ruku a vědomě na ně přeneste tuto milost uzdravení. Nemusíte nic říkat nebo dělat. Jen si buďte vědomi toho, že chcete předat léčivou energii. Právě ten záměr je důležitý.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna