Jdi na obsah Jdi na menu

MÍR V SEVERNÍM IRSKU JE ZÁKLADNÍM KAMENEM PRO MÍR NA SVĚTĚ

8. 12. 2013

children-peace.jpgJako dítě jsem vždy plakala zoufalstvím, když jsem slyšela o otřesných zločinech v Severním Irsku, ale andělé mi vždy říkali, ať se dál modlím, že mír jednoho dne přijde. Ptala jsem se jich, jak přijde, a oni mi vždy řekli, že lidé ze Severního Irska ho nastolí, že se postaví, ozvou se a budou požadovat ukončení, že se naučí udržet svou nenávist na uzdě a že až k tomu dojde, bude to mít velký dopad na celosvětový mír.

Měla jsem takovou radost, když jsem byla teď nedávno v Derry a viděla jsem teenagery, jak se ve školních uniformách prochází po městě, smějí se, jsou uvolnění a užívají si ducha Vánoc. Bylo to něco, co by před lety bylo nemožné.

Bylo mi řečeno, že všichni musíme být ostražití, že mír je vždy křehký (andělé mi stále říkají, že rozpoutat válku je lehké, ale udržet mír je nejtěžší věc na světě), a já jsem říkala publiku v Derry, že je to na nich a na každém v Severním Irsku, aby se postavili nenávisti a nedovolili, aby zvítězila druhá strana.

Andělé mi od dětství říkají, že mír v Severním Irsku je základním kamenem míru ve světě, že ostatní země po celém světě se podívají na Severní Irsko a řeknou si: „Když Severní Irsko dokázalo najít mír, tak to dokážeme i my.“ Vím, že ostatní se dívají.

Každý den se modlím za světový mír a ráda bych vás dnes všechny poprosila, abyste se pomodlili za to, aby mír dál zůstal v Severním Irsku a aby zavládl i všude na světě.

S požehnáním,

Lorna