Jdi na obsah Jdi na menu

MÍR

19. 9. 2013

a-peace.jpgZ hloubky svého srdce a svojí duše vám děkuji za to, že jste se přidali ke mně a k sdružení různých náboženství po celém světě v modlitbě za mír v posledních dnech. Hluboce si vážím toho, že jste odložili svoje starosti a bolesti a nemodlili se jen za sebe, ale také za to, aby světoví vůdci a Sýrie naslouchali a pochopili, že existuje jiné řešení než jen zvyšování násilí.

Byla jsem obzvláště dojata těmi z vás, kteří se modlí málo nebo se nemodlili celé roky, ale minulý víkend se pomodlili za mír. Jedna žena jménem Sarah napsala na twitteru, že poprvé za 25 letech jde na mši, aby se modlila za mír.

I když jste se modlili jen jednu minutu, mělo to smysl. Možná je to právě vaše modlila, která může všechno změnit a zapříčinit, aby světoví vůdci naslouchali a změnili názor. Anděl Hosus mi stále říká „Je jednoduché rozpoutat válku, ale nejtěžší je udržet mír.“

Opravdu věřím, že světoví vůdci teď víc naslouchají tomu, co po nich Bůh chce, aby udělali, ale stále vás prosím, abyste se nadále modlili za mír. Zkuste si každý den vzpomenout a poprosit Boha, aby pomohl našim vůdcům, aby naslouchali a udělali ta správná rozhodnutí.

Díky všem, kteří se na těchto modlitbách účastnili a podíleli.

S požehnáním

Lorna