Jdi na obsah Jdi na menu

MOC A NADĚJE NOVÝCH ZAČÁTKŮ

31. 12. 2013

1.-january.jpgCelý rok máme potenciál pro nové začátky, ale andělé mi říkají, že většina z nás má tendenci ignorovat tento potenciál, protože se bojíme změny, nebo si neuděláme čas na to, abychom si představili, jak by změna k lepšímu v našich životech vypadala.

Andělé nám v tento čas pomáhají vzbudit v nás sebevědomí a odvahu, abychom mohli začít znovu. Říkala jsem vám o tom, jak v tento čas vídám anděly, jak na nás shazují koule světla a lásky. V tuto roční dobu vídám ale i jiný druh andělů. Tito andělé jakoby scházeli z Nebe a pak chodí mezi námi a dotknou se každého z nás na úrovni srdce.

Viděla jsem je, jak to dělají na rušné ulici plné obchodů. Viděla jsem jednoho takového anděla, jak natáhl ruku před hruď jednoho muže. Bylo to, jako by se světlo toho anděla a světlo duše toho muže dotkla. Jako by proud myšlenek toho muže plynul z jeho srdce do jeho mysli. Jako by se jeho mysl a duše na chvíli propojily. Zamyslel se nad mnoha novými začátky, jak by mohl změnit svůj život k lepšímu; uvědomil si, že se nemusí pořád tolik rozčilovat, že může své rodině ukázat mnohem víc lásky a že může pomoct příteli v nesnázích.

Ten muž se ohlédl kolem sebe na ulici, a jak to udělal, uviděl potenciál pro další nové začátky, které by mohly změnit jeho životy a životy druhých. Bylo to, jako by jeho myslí proběhlo milion myšlenek a mně bylo dovoleno je všechny slyšet. Ten muž kolem mě prošel a já ho v tu chvíli slyšela, jak si sám pro sebe řekl „To dokážu“. Naplnilo mě to takovou radostí.

Nové začátky nemusejí být velké a dramatické – nejsou o tom stát se slavným. Nové začátky jsou často jen o změně přístupu. Asi nejsilnější nový začátek, který můžete udělat, je začít skutečně vidět všechny skvělé věci, které jsou ve vašich životech, a dovolit, aby ve vás rostla láska – jak láska k sobě samým, tak k ostatním.

Modlím se za to, abyste tento rok vy i ti, které milujete, pocítili naději, kterou ve vás andělé zažehli, a abyste přijali tento dar nových začátků.

A také se modlím za to, aby rok 2014 byl rokem, ve kterém se všichni naučíme mít víc rádi sami sebe, protože pouze pokud dokážeme milovat sami sebe, dokážeme opravdu milovat i druhé.

Požehnání vám, vašim rodinám a těm, které milujete.

Lorna