Jdi na obsah Jdi na menu

MODLITBA NAMÍSTO ZOUFALOSTI

11. 8. 2014

pryer.jpgNěkdy se cítíme zdrceni tím, co se děje ve světě, a máme pocit, že s tím nemůžeme nic dělat. Cítíme se bezmocně a zoufale možná i proto, že svým rozumem nedokážeme vidět žádné řešení.

Není divu, že se tak cítíme, když se podíváme na to, co se děje v pásmu Gaza, v Sýrii a přilehlých zemích, na Ukrajině atd.

Ale to, že se budeme cítit zoufale, ničemu nepomůže. Čím ale můžeme pomoct je pomodlit se za to, aby světoví vůdci naslouchali a udělali správnou věc.

Pokaždé, když se modlíte, i když je to jen jedno slovo, modlitební andělé jsou jako nekonečný proud, který teče s vašimi modlitbami neuvěřitelnou rychlostí k nebi. Oni a váš strážný anděl zesilují vaše modlitby a přimlouvají se za vás u Boha, aby vaše modlitby vyslyšel.

Bůh tyto problémy nevytvořil, vytvořil je člověk, ale já stále prosím Boha, aby nám pomohl najít řešení, aby nám pomohl najít mír, který by na světě měl být.

Vaše modlitba má váhu – tak prosím připojte svůj hlas k těm mnoha dalším.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

 

Lorna

P. S. Samozřejmě pokud můžeme udělat i něco praktického, abyste pomohli, tak to udělejte – podepište petici, ozvěte se a dejte najevo svůj postoj, darujte něco (i pár korun má smysl) charitě, která pomáhá dětem a rodinám, jejichž životy byly zničeny tím, co se právě děje.

P. P. S. Mám velkou radost z toho, že už existuje německá verze mých stránek:
www.lorna-byrne.de
10. listopadu budu v Bernu ve Švýcarsku, 11. listopadu v Curychu a 14. listopadu v Bergisch Gladbach u Kolína. Více informací na úvodní stránce v sekci PŘEDNÁŠKY
.