Jdi na obsah Jdi na menu

MODLITBA NIC NESTOJÍ

29. 6. 2012

lorna-rozhovor-pro-finsko.jpgPovídala jsem si nedávno s jednou ženou, kterou jsem neznala, ve frontě v bance. Říkala mi o zdravotních potíží, které mají v rodině. Zdála se jako milá paní. Když jsme byly asi v půlce fronty, podívala se na mě a řekla “Já vás znám!” Usmála jsem se. Řekla jsem jí, že se budu za její rodinu modlit a pak mě naprosto překvapila její otázka. “Kolik mě ta modlitba bude stát?” zeptala se. Byla  jsem šokována. Myslela jsem si, že každý ví, že modlitba je zadarmo – to mi alespoň Bůh a andělé vždycky říkali.

Modlitba nic nestojí, což je skvělé obzvlášť v této těžké ekonomické době. Nezapomínejte, že nikdy nic není tak beznadějné, vždy můžete říct malou modlitbu, která vás nebude nic stát. Nikdy nepodceňujte sílu srdcem procítěné modlitby a pamatujte, že může být kratká a jednoduchá jako “Bože, pomoz jim”, když třeba procházíte po ulici.

Vždy se k vám ráda připojím ve vašich modlitbách na modlitebním svitku !!!ZDE!!! , ať už se týkají čehokoliv, věcí malých nebo velkých, špatných nebo dobrých, nezapomínejte také na děkovné modlitby, jsou velmi mocné.
Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným,
Lorna

P. S. Má modlitba byla vyslyšena a slunce svítilo, když jsem dělala fotky pro jeden finský časopis. Děkuji hlavně Jasonovi a Eamonnovi za to, že to focení bylo tak snadné.

P. P. S. MODLITBA TVÝCH ANDĚLŮ LÉČITELŮ