Jdi na obsah Jdi na menu

MODLITBA ZA MÍR

13. 9. 2013

child-prayred.jpgVAŠE modlitby za mír na světě jsou důležité – MODLETE se s námi tento víkend.

Andělé mi říkají, že je v této chvíli naléhavě třeba našich modliteb, aby světoví vůdci a Sýrie naslouchali a pochopili, že existují i jiné alternativy než jen násilí.

VAŠE modlitby jsou důležité a nikdy nevíte, jestli VAŠE vlastní a jedinečná modtliba nebyla tou, která překlopila misky vah.

Prosím vás, abyste se tento víkend vědomě modlili za mír a spojili se v modltibě se mnou i lidmi z různých náboženství v prosbě za mír.

Osm modlitbeních míst z různých náboženství (muslimové, katolíci, židé, jain, episkopální) v různých zemích (USA, Kolumbie, Irsko, Portugalsko) budou tento víkend věnovat své modlitby míru a žádají vás, lidi z celého světa, abyste se k jejich modlitbám přidali. Já se připojím ke všem těmto modlitbám u sebe doma v Irsku.

(Více informací o přesných časech je !!!ZDE!!!)

Můžete se připojit jednoduše tím, že spočinete v tiché modlitbě a vědomě se spojíte s těmito skupinami a lidmi z celého světa, kteří se modlí. Nebo se také můžete připojit k modlitbě tím, že půjdete do svého vlastního kostela, mešity nebo chrámu a budete věnovat své modlitby míru. Nebo si prostě vyčleníte 10 minut svého času, odložíte na chvíli svoje starosti a budete se doma nebo někde venku modlit za mír.

Důležité je, abyste se modlili za světové vůdce a za Sýrii, aby všichni naslouchali a udělali správnou věc. Modlitba je tak mocná a vaše modlitby jsou důležité, i když si možná myslíte, že nejsou.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna