Jdi na obsah Jdi na menu

MODLITBY ZA MÍR A LÁSKU V NAŠEM SVĚTĚ

22. 2. 2015

church.jpgV pondělí jsem brzy ráno dorazila do Corku kvůli svému vystoupení v televizi a šla jsem se svou dcerou Ruth na procházku. Došly jsme ke krásnému kostelu a rozhodly se jít dovnitř a krátce se pomodlit. Když jsem zatlačila na dveře, abych je otevřela, střetla jsem se s andělem, kterým měl prst přes pusu a dělal na mě "pssssst". Tento anděl a všichni ostatní andělé, kteří vyplňovali kostel, byli oblečeni ve zlaté barvě a slabě byla vidět jejich křídla. Ta byla dlouhá a špičatá, jemná jako hedvábí.

Ten anděl na mě pokynul, abych si klekla, a požádal mě, abych zavřela oči a modlila se za to, aby mír a láska vstoupily do tohoto světa. Po několika minutách v modlitbách mi řekl, abych otevřela oči, a když jsem to udělala, oltář se zaplnil anděly, někteří z nich se rozlétli po celém kostele. Potom se všichni otočili směrem k oltáři. A celý kostel se najednou rozsvítil, jak kdyby ho zaplavilo sluneční světlo.

Pohlédla jsem na těch pár lidí, kteří se modlili. Viděla jsem nekonečný k nebi směřující vodopád milionů modlitebních andělů, kteří zesilovali jejich modlitby. Anděl, který byl vedle mě, mi řekl, že tito lidé se stejně jako já modlí za to, aby vládl na světě mír a láska.

Prosím modlete se se mnou za to, aby byly v našem světě mír a láska. Všichni jsme propojeni a všichni jsme postiženi vším, co se děje ve světě.

Nikdy nepodceňujte sílu modlitby - i jen desetivteřinová modlitba má svůj význam.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna

P. S. Tady se můžete podívat na rozhovor, který jsem udělala v Corku pro irskou televizi RTE - můj rozhovor začíná ve 43. minutě !!!VIDEO ZÁZNAM ZDE!!! (pouze v angličtině, bez českých titulků)