Jdi na obsah Jdi na menu

MUŽ, KTERÝ VŽDY KRÁČEL SE SVOU DUŠÍ KUPŘEDU

6. 12. 2013

nelson-m.jpegSmrt Nelsona Mandely vytvořila duchovní vakuum ve mně i v každém z nás a tuto vakuum bude těžké vyplnit. Každý z nás osobně ucítí bolest a prázdnotu způsobenou jeho smrtí, i když si to nebudeme uvědomovat.

V době, kdy byl Nelson propuštěn z vězení, mi andělé řekli, že tento muž se stane největším žijícím duchovním vůdcem. Popsali mi ho jako „muže, který vždy kráčí se svou duší kupředu“.

Nelson Mandela je největší duchovní vůdce naší doby, měl v sobě tolik lásky a soucitu. Díky své hluboké víře a důvěře v Boha dokázal změnit náš svět. Mandela byl pokoušen „druhou stranou“. Celý jeho život mu bylo do cesty kladeno tolik překážek, ale on se nikdy nevzdal. Nikdy nepodlehl pokušení moci a slávy nebo peněz. Měl svobodnou vůli a bylo mi řečeno, že při každém rozhodnutí naslouchal Bohu a tomu, co po něm Bůh chtěl. Tento stupeň víry je velmi ojedinělý.

Potřebujeme mocné duchovní vůdce, aby nám ukázali, jak ohromný potenciál v sobě máme a čím se můžeme stát, aby nám ukázali, jaké to je žít život s vírou a odvahou. Nelson Mandela takový byl.

Vím, že jeho duše je v nebi, že se vrátil domů a je v každém ohledu šťastný a spokojený a přimlouvá se u Boha za nás za všechny.

Ráda bych vás všechna požádala, abyste se pomodlili dnes za to, abychom my všichni byli inspirováni jeho příkladem nehledě na to, kde na světě jsme, a aby ti, jenž truchlí nad jeho smrtí, byli utěšeni.

S požehnáním,

Lorna

P. S. Lorna napsala nedávno o Nelsonu Mandelovi článek pro deník The Huffington Post, který vám si můžete přečíst tady !!!NELSON MANDELA: NEJVĚTŠÍ DUCHOVNÍ VŮDCE NAŠÍ DOBY!!!