Jdi na obsah Jdi na menu

MŮŽETE ZMĚNIT NĚČÍ SRDCE

31. 7. 2016

aaa.jpgVložte svou důvěru v Boha

Nikdy se neptám, kam jdu. Prostě jdu po té cestě, po které mi Bůh říká, abych šla. Nikdy neříkám "Na téhle cestě je zlatá truhla. Proč mám jít tedy radši doleva?" Prostě jdu doleva, když to po mě Bůh chce. Možná ta cesta vypadá naprosto tmavě, ale já vím, že za sebou zanechám světlo.

***

Šiřte zvěst o tom, že každý má strážného anděla!

Nedávno mi jedna matka řekla, že čte Andělé v mých vlasech. Čte jednu kapitolu každý večer svým dětem. Řekla mi, že to jejím dětem hrozně pomohlo v tom, aby si uvědomily, že mají strážného anděla. Ví vaše dítě nebo mladí lidé ve vaší rodině o tom, že mají strážného anděla?

***

Všichni potřebujeme jeden druhého!

Nesoustřeďte se jen sami na sebe. Nemodlete se jen sami za sebe. Prosím modlete se za všechny, které milujete, a také za lidi, které neznáte. Všichni potřebujeme jeden druhého. Všichni potřebujeme pomoc, útěchu a lásku. Vzpomeňte si na to, jak vás miluje váš strážný anděl, a když na to budete myslet, pomůže vám to se modlit. Váš strážný anděl vám může pomoct modlit se za sebe a za každou lidskou bytost na planetě. Mějte soucit a lásku ve svém srdci.

***

Buďte majákem naděje, který někdo jiný potřebuje!

Musíte sehrát svoji roli a být majákem naděje pro někoho jiného, kdo má menší štěstí než vy. Někdo jiný bude zase majákem naděje pro vás v nějakou jinou dobu vašeho života. Tak jasně svítí světlo od Anděla Naděje a také od vašeho strážného anděla. Otevřete oči a dovolte si to světlo vidět!

***

Láska je nejmocnější síla na světě!

Svět se potřebuje zbavit slova nenávist. Máme na světě tolik zloby a nenávisti. Mnoho lidí je zmatených. Dnešní svět je velmi děsivý. Je tak důležité, abychom se modlili, i kdyby jen jedno slovo denně.

***

Starejte se o přírodu!

Doufám, že se nezapomínáte starat o přírodu. I třeba jen o přírodu na vaší zahradě. Nezapomínejte nechávat venku trochu vody nebo trochu jídla pro zvířátka kolem vás, pokud máte něco nazbyt. Příroda potřebuje pomocnou ruku, protože my, lidé této nádherné planety, jsme si z ní vzali tolik a teď je na čase začít jí to vracet. Máme nádhernou planetu a já za ni děkuji Bohu každý den. A vy byste měli také.

***

Váš strážný anděl vás miluje.

Váš strážný anděl chce, abyste věděli, že jste úžasná lidská bytost a že je na vás moc pyšný. Cítí takovou poctu, že je právě váš strážný anděl a ničí jiný. Váš strážný anděl vás bezpodmínečně miluje a vy jste jeho číslo jedna!

***

Říkejte MÁM TĚ RÁD častěji.

Kdy jste naposledy řekli své matce nebo otci, bratrovi nebo sestře nebo dokonce svým přátelům, že je máte rádi? Vždy je důležité, abyste nezapomínali říkat slova "Mám tě rád", protože zítra může být příliš pozdě na to, abyste je osobně řekli těm, které máte rádi. Nikdy nevíte, jak dlouho s někým budete. Zariskujte, buďte odvážní a vypusťte z úst ta slova "mám tě rád".

***

Každý den si vzpomeňte na to, že vás miluju, i když vás neznám. A hlavně váš strážný anděl vás miluje bezpodmínečně.

***

Děti po celém světě potřebují vaši pomoc!

Děti světa potřebují pomoc a vy víte, že dělám, co můžu, abych jim pomohla, ale bez vás to nezvládnu. Nedokážu to bez vaší pomoci. Sama to nezmůžu.

Pamatujte, že dítě, kterému dnes pomůžeme, s vámi může být v budoucnosti nějak spojeno. Děti jsou nevinné. Neudělaly nic špatného. Dovolte svému srdci cítit soucit. Vím, že váš strážný anděl vám pomáhá, abyste měli porozumění, abyste měli srdce plné lásky, tak prosím pomozte mi pomoct dětem světa. Potřebuji, abyste pomohli, a děti, které jsou ztracené a nechápou, proč musí žít o hladu, žízni a zimě, aniž by za to samy mohly. Připojte se ke mně a staňte se strážným andělem mé dětské nadace na pomoc dětem po celém světě.

http://buff.ly/2afcTFO

***

Děti o věcech nepochybují. Okamžitě uvěří. Nevkládají do všeho pochybnosti. A vy byste taky neměli. Věřte v Boha a svého strážného anděla, který vás ani na vteřinu neopouští.

***

Můžete změnit něčí srdce!

Nikdy jsem neviděla nikoho, kdo by neměl strážného anděla. Musíme se modlit dokonce i za vrahy a teroristy, aby se jejich srdce změnila. Jednou jsem potkala muže, jehož srdce bylo změněno, protože za něj někdo položil život. Říkal, že nechápe proč. On byl vrah, který zmasakroval lidi. Řekl, že toho není hoden, ale změnilo to jeho srdce. Modlete se za každého, i za ty, které neznáte. Modlitba je mocná.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna