Jdi na obsah Jdi na menu

NA LORNINĚ PŘEDNÁŠCE V BERNU

23. 10. 2012

37.jpg(Příběh české fanynky Lorny Byrne, která byla se svým manželem na přednášce Lorny v Bernu 11.10.2012)

Byli jsme s manželem na Lornině večeru v Bernu min. čtvrtek 11.10. Když jsme vyjeli, hrozně jsem se těšila a nemohla se dočkat. Bylo to dobře nebo špatně? Na cestě jsme chytli jednu kolonu za druhou a i přesto, že jsme vyjeli s jednodenním předstihem, přijeli jsme na Lorninu přednášku o půl hodiny později. Říkala jsem si, proč by Andělé nechtěli, abych zažila tuto úžasně éterickou atmosféru...? Možná proto, že kdybychom přijeli načas, měli bychom nehodu? Kdo ví...

Vstřícní pořadatelé se nás ujali a doprovodili nás až na místo, kde se přednáška konala. Ihned jak jsem vešla do kostela mi vyhrkly do očí slzy. Ani sama nevím proč, ale bylo to velice naplňující a ten pocit musel ven. Lorna zářila  a v celém kostele se rozprostíral klid a mír. Byla to úžasná atmosféra.

Když přišel čas na otázky z publika, neváhala jsem a přihlásila jsem se o mikrofon. Má otázka pro Lornu zněla: "Lorno, potkala jsi v Tvém životě někoho takového jako jsi Ty sama?". Odpověděla, že nikoliv. Setkala se se spoustou lidí, kteří měli určitá cítění, nebo byli spirituálně naladěni, ale nikdy z toho co popisovali se neshodovalo s tím, co vidí a zažívá Lorna sama.

Na závěr jsme byli všichni vyzvání, kdo chceme, tak nám Lorna požehná a obejme. Můžu Vám s čistým srdcem napsat, že chtěli všichni. Netroufám si odhadnout, kolik lidí v kostele bylo, možná 300, možná 400, ale ta úžasná žena obejmula každého do posledního človíčka. Řeknu Vám, je to nezapomenutelný zážitek, dívat se jí do očí a cítit na dotyk tolik nebeské lásky. Opět jsem byla dojata a tentokrát i manžel.

Chtěla jsem se o tom s vámi všemi podělit a pokud byste měli někdy možnost navštívit Lornin večer určitě to udělejte. Přinese Vám to klid na duši, mír v srdci a vše se vám tak nějak vryje do paměti a zanechá tam tu pravou Andělskou stopu.

S přáním zdraví, štěstí a lásky

Homolová Anna
čtenářka stránek