Jdi na obsah Jdi na menu

NÁDHERNÁ PRAHA 2015

25. 3. 2015

clanek.jpgV neděli v Praze jsem viděla nádherného anděla. Všichni andělé jsou nádherní, ale tento mě skutečně uchvátil. Měl mužského vzezření a byl oblečen do šatů, které měly zelenou barvu s nádechem světle fialové. Bylo to, jako by vyzařoval všechny barvy přírody. Řekl mi, že je velmi pyšný na lidi z České republiky. Pyšný na to, jak se starají o stromy, přírodu a životní prostředí. Měla jsem z toho takovou radost a řekla jsem všem účastníkům přednášky (kterých bylo přes 1000), jak nádherná a vzácná je jejich země a jak jim andělé pomáhají v tom, aby ji dál takovou zachovali.

Kdyby jen všechny země byly tak dobré jako Česká republika ve vztahu k ochraně přírody. My všichni musíme chránit přírodu - je to naše zodpovědnost vůči našim dětem a vnoučatům.
Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna

Fotky z pražské přednášky najdete v tomto odkazu !!!ZDE!!!

P. S. Děkuju Kátě, která mi namalovala tohoto krásného anděla.

164.jpgRáda bych se s vámi podělila o jedné z mnoha setkání s anděly, které jsem zažila v pondělí v Praze se svou dcerou Ruth, když jsme se na pár hodin vydaly na procházku Prahy. Když jsme se přiblížily ke Karlovu mostu potom, co jsme se skoro ztratily v postranních uličkách, má dcera Ruth řekla "mami, stoupni si tady na ty schody, udělám ti fotku. Když jsem tam vylezla, podívala jsem se přes zábradlí a viděla jsem po pravici restauraci na lodi, která byla zakotvena u břehu.

Byli tam tři andělé, kteří na mě volali jménem a jeden na mě mával. Musela jsem se smát, protože napodobovali číšníky - jeden z nich měl bílou utěrku přes ruku a druhý držel stříbrný podnos, který se zářil jako slunce. Rozesmálo mě to, ale v tom už na mě moje dcera Ruth pokřikla "mami, otoč se, chci udělat tu fotku".

Během své procházky Prahou  jsem viděla tolik nádherných andělů u Pražanů a také mnoha turistů, kteří se procházeli ulicemi.

Děkuji vám všem, kteří jste přišli na mou autogramiádu do Paláce knih Luxor v Praze. Opravdu moc ráda jsem vám podepsala vaše knihy a také jsem si užívala všech dětí, které přišly. Andělé mi řekli, abych všechny děti objala. Mám moc ráda, když vidím, jak si andělé hrají kolem dětí.

Děkuji moc Zuzaně a Petrovi a celému personálu z Paláce knih. Také moc děkuji úžasné Markétě z Euromédií za veškerou její pomoc při mé návštěvě v Praze a Honzíkovi a Pájovi za všechnu jejich práci a za to, že jsou tak skvělými ambasadory andělů.

Fotky z autogramiády v Praze naleznete v tomto odkazu !!!ZDE!!! a níže i video z úvodu.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna