Jdi na obsah Jdi na menu

NÁDHERNÝ ČERNÝ STRÁŽNÝ ANDĚL

6. 4. 2013

colored-angel.jpgMinulý týden, když jsem se procházela rušnou nákupní ulicí v Dublinu, jsem viděla nádherného anděla. Proti mě šla barevná (černošská) rodina s třemi dětmi – dvěma chlapci a asi osmiletou holčičkou, která poskakovala před ostatními. Kolem ní poskakovali tři andělé v kruhu.

Potom jsem spatřila jejího strážného anděla. Měl nádhernou černou barvu a jeho obličej zářil a svítil, byl plný světla. Strážný anděl položil své dvě černé ruce na ramena holčičky a podíval se na ní s takovou láskou a něhou. Jeho křídla byla černá jako uhlí, a přesto plná světla a odrážela fialovou, třpytivě zelenou a vodovou nebesky modrou barvu. Měl na sobě nádherné šaty s červenýmy a zlatými vzory a zdálo se, že jeho světlo prosvítá skrze tyto nádherné barvy. Přes sebe měl zářivě žlutou šerpu.

Byla jsem zaskočena – nevídám moc černých strážných andělů tady v Irsku, ani jinde ve světě. Samozřejmě že andělé nejsou ani černí, ani bílí, stejně jako nejsou ani muž, ani žena; oni si vybírají, jak se mi zjeví. Ale nebylo mi řečeno, proč se tento anděl zjevil v tak nádherné černé podobě – možná to bylo jen proto, abych vám o tom mohla říct.

Ta holčička přestala poskakovat. Její strážný anděl se na mě podíval a já se ho zeptala, jestli ta dívka cítí jeho ruce. Nato ten strážný anděl sundal svoje ruce z jejích ramenou, ona se zachichotala a začala znovu poskakovat. Její zachichotání pro mě byl dostatečný důkaz toho, že si byla dobře vědoma svého strážného anděla, který na ní dával pozor a chránil jí.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna

P. S. Vím, že někteří lidé si možná nejdříve pomyslí, že černý anděl je znamení temnoty ,ale není to tak! Všichni strážní andělé jsou dobří a jsou darem od Boha.