Jdi na obsah Jdi na menu

NAUČIT SE MÍT VÍC RÁD SÁM SEBE

9. 5. 2012

andel-sebelasky.jpgKdyby jen každý viděl anděly tak, jak je vidím já. Kdyby jen všichni viděli, kolik lásky cítí strážný anděl pro svého svěřence. Je to tak dojemné. Vyzařuje z něj tolik lásky a soucitu. Je jedno, jestli jste hodní nebo ne, váš strážný anděl vás miluje bezpodmínečně a nikdy vás nikterak nebude soudit. Nebude na vás hledat chyby, ani vás kritizovat.

Nikdo není nemilovaný. Pokud máte pocit, že vás nikdo nemiluje nebo že na vás nikomu nezáleží, mýlíte se. Váš strážný anděl je s vámi každý okamžik vašeho života a vylévá na vás nepřetržitě svou lásku.

Jako dítě a teenager jsem se cítila poměrně nemilovaná. Lékaři řekli mým rodičům, když jsem byla dítě, že jsem retardovaná, a to protože mě víc zajímalo, co se děje kolem mě, pozorovala jsem anděly víc, než jsem pozorovala své okolí. Já vím, že mě rodiče milovali, ale málokdy mi to dávali najevo. Myslím, že si mysleli, že nemám žádné pocity. Tehdy pro mě bylo extrémně důležité cítit lásku svého strážného anděla a ostatních andělů, díky nim jsem se naučila milovat sama sebe.

Požádejte svého strážného anděla, aby vám dovolil cítit jeho lásku, i kdyby jen trošičku. Pokud nepřestanete žádat, časem úcítíte, jak se ve vás probouzí radost a začnete se uvnitř cítit lépe. Je to, jako by váš strážný anděl, tím že vám dovolí cítit jeho lásku, zároveň posílil vaši sebelásku. Chce to ale čas a to pro většinu lidí není snadné. Je na vás, abyste ropoznali tu lásku, která se ve vás začíná probouzet, uznali její přítomnost a řekli si „Přijímám tento dar.“ Dar lásky bude ve vás víc a víc růst a nakonec budete tuto lásku sdílet i s ostatními.

Jedna z nejdůležitějších věcí, kterou se všichni musíme naučit, je mít rádi sami sebe. Místo toho, abyste viděli jen své chyby, je třeba, abyste se zaměřili na krásu, která ve vás je. Musíte se naučit vidět sami sebe tak, jak vás vidí váš strážný anděl. Musíte si dovolit vidět krásu, soucit a lásku, které ve vás jsou.

Požehnání vám, vašim rodinám a blízkým

Lorna