Jdi na obsah Jdi na menu

NÁVŠTĚVA ŠVÝCARSKA PŘÍŠTÍ TÝDEN – AMERIČTÍ SDRUŽOVACÍ ANDĚLÉ V AKCI

27. 6. 2013

switzerland-flag.jpg Moc se těším do Švýcarska na přednášku, kterou budu mít v sobotu v Curychu a pak v Lucernu a Bernu (informace zde: !!!KLIKNI ZDE!!!). Minulý rok, když jsem byla ve Švýcarsku, jsem viděla amerického sdružovacího anděla v akci. Byla jsem v plném vlaku, když kolem mě prošel jeden mladý muž s mladou ženou, kteří hledali místo. Nevím, jaké byli národnosti, ale za nimi šel americký sdružovací anděl. Americký sdružovací anděl vypadal velmi mocně a měl nádherná křídla. Vydával mužskou podobu, trochu jako voják a měl na sobě stříbrné brnění, které zakrývalo jeho nohy. Na jeho hrudi byl velký tmavě modrý emblém, který vypadal jako štít. Měl dlouhé hnědé vlasy až na ramena a přes čelo měl pásku. Vidím americké sdružovací anděly od svého dětství v Irsku. Časem jsem zjistila, že tito zvláštní mocní andělé sdružovali vybrané lidi všech národností a z různých náboženství celá staletí, aby je přivedli z různých částí světa do Ameriky.

Američtí sdružovací andělé sdružují lidi a přivádějí je do Ameriky, kde se, jak mi Bůh a andělé říkají, zrodí nový národ, národ, který bude hrát klíčovou roli v duchovní evoluci lidstva. Nevím, proč je někdo vybrán těmito anděly. Ale bylo mi řečeno, že to, že je někdo vybrán, neznamená, že je nadřazený nebo lepší než ostatní, kteří nejsou vybráni. Můžete se podívat na toto video, kde mluvím o amerických sdružovacích andělech a roli Ameriky:

Vím, že někteří lidé, kteří nežijí v Americe, se mohou cítit uraženi a vyřazeni, když mluvím o sdružovacích andělech – možná se cítí podceněni, že nebyli vybráni. Já jsem také nebyla vybrána a abych řekla pravdu, nikdy jsem se neptala proč. Nikdy mi to nevadilo. My v ostatních částech světa bychom neměli mít pocit, že toho nejsme součástí. Všichni jsme zastoupeni v této nové rase. Za ty roky lidé z naprosto všech zemí byli sdruženi v Americe, aby do ní přinesli dar své národnosti, který se měl stát součástí tohoto mixu. Není to tak, že Amerika bude nový národ, který je lepší než ostatní. Celý náš svět se bude duchovně vyvíjet a tento proces začne právě v Americe.

Těším se, až se s mnohými z vás setkám od soboty ve Švýcarsku.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna