Jdi na obsah Jdi na menu

NEBESKÁ LÁSKA - TOUR PO ANGLII

5. 5. 2015

uk-tour.jpgJAK NAŠE MODLITBY MOHOU POMOCT V SITUACI, KTERÁ JE TŘEBA V NEPÁLU?

To byla jedna ze skvělých otázek, na které se mě zeptala Maggy Whitehouse v Birminghamu minulou středu. Když se modlíme za lidi, stáváme se soucitnějšími, otevřeme svá srdce a dovolíme své lásce, aby z nás vyšla a dotkla se jich. To dá lidem, které neznáme a kteří truchlí, útěchu a naději k tomu, aby se nevzdávali. Všichni jsme propojeni a co se děje na druhé straně světa ovlivňuje každého jednoho z nás.

Modlitby pomáhají lidem, aby naslouchali a udělali správnou věc - ovlivňují organizace, vlády a jednotlivce, aby dali peníze na pomoc a aby vytvořili systémy, které pomohou trpícím. Modlitba je tak mocná, ale my se nemodlíme dostatečně. Lidé z celého světa prokázali velkou štědrost vůči lidem v Nepálu. Je velmi důležité dávat, i kdyby jen pár korun, pokud můžete. Ale nezapomeňte se za ně i pomodlit.

Díky všem, kteří si mě přišli v Birminghamu poslechnout. Děkuji Joginderovi a Markétě a celému báječnému týmu v klubu Tree of Life (strom života) za organizaci. Děkuji také Geoffovi a Maggie Whitehouse za tuto skvělou otázku a ještě mnoho dalších.

Fotky z akce v Birminghamu.

NEZAMĚSTNANÍ ANDĚLÉ V BOURNEMOUTH

Když jsem vstoupila do prázdného konferenčního sálu na zvukovou zkoušku před vystoupením ve čtvrtek večer, celé to místo bylo narvané nezaměstnanými anděly. Na každém sedadle seděl jeden nezaměstnaný anděl a vedle každého sedadla stál další nezaměstnaný anděl. Musela jsem se smát, když ti andělé, kteří stáli, říkali těm andělům, kteří seděli, "Teď je řada na mě, abych si sednul. Stoupni si." Během večer na mě nezaměstnaní andělé neustále mávali a říkali mi, abych lidem připomněla, že je mají zaměstnat a vzít si je s sebou domů. Je tolik nezaměstnaných andělů, je jich opravdu nadbytek. Jsou darem od Boha, aby pomohli mě i vám s každodenními věcmi v našich životech. Když jsem toto říkala publiku, viděla jsem nezaměstnaného anděla, jak pomáhá fotografovi, který dělal tyto fotky.

Pamatujte, že můžete dnes požádat nezaměstnaného anděla o pomoc - také můžete požádat o dalšího anděla, aby pomohl někomu, koho máte rádi.

Děkuji všem, kteří si mě v Bournemouthu přišli poslechnout. Byla jsem tam poprvé a moc jsem si před přednáškou užila procházku na pláži.

Fotky z akce v Bournemouthu.

ANDĚLÉ NEJSOU NA NIČÍ STRANĚ - SOBOTA V LONDÝNĚ98.jpg

Jedna žena se mě zeptala, jestli se andělé přiklánějí na něčí stranu při rodinných hádkách. Ujistila jsem ji, že se na žádnou stranu nepřiklání. Co ale dělají je, že se velmi usilovně snaží zjemnit lidská srdce a naplnit je soucitem - jak k sobě samým, tak i k lidem, se kterými se hádají. Je snadné seknout zpátky. Je ale mnohem těží věci zpracovat a nechat si otevřená vrátka. Toto se netýká pouze rodin, týká se to všech vůdců na světě. Modlitba pomáhá k zjemnění našich srdcí a k jejich otevření se více lásce - to je, za co bychom se měli modlit u našich vůdců, ať už jsou nám sympatičtí nebo ne, obzvlášť v náročných dobách, jako je tato současná.

Veliké poděkování všem, kteří si mě přišli v sobotu v Londýně poslechnout. Měla jsem opravdu velmi nabitý den, protože jsem v jeden den měla dvě přednášky a ještě focení.

Byla jsem opravdu dojata skupinkou mladých lidí, kteří kvůli mě přijeli až z Gibraltaru. Jedna z dívek této skupinky si vybrala knížku Andělé v mých vlasech v knihkupectví, když jí bylo teprve 7 let, a řekla své mamince, že chce, aby jí tu knížku přečetla. A od té doby si mě prý v Gibraltaru už přečetlo mnoho mladých i ne tak mladých lidí!

Děkuji všem, kteří se na akci podíleli, a děkuji za dobré otázky a také tyto fotky!
Moc ráda poznávám lidi a dělám přednášky, ale cestování je pro mě velmi únavné, takže jsem strašně ráda, že jsem zase doma a více než měsíc nemusím nikam letět.

Fotky z akce z Londýna.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna