Jdi na obsah Jdi na menu

NEBESKÁ LÁSKA - TOUR ŠVÝCARSKO A NĚMECKO

18. 11. 2014

lb---bern.jpgPřed týdnem jsem byla ve Švýcarsku v Bernu na nádraží a viděla asi patnáctiletého mladíka a jeho strážného anděla, který ho utěšoval. Ten mladík se opíral o zeď, jako by se snažil skrýt své rozčílení, ale já ho viděla,jakoby byl osvětlen.

Jeho strážný anděl byl asi dvakrát vyšší než on, měl na sobě zlato-červené šaty a vydával mužskou podobu. Držel něco, co vypadalo jako bílý kapesník, a skrz něj jsem viděla jeho ohromnou zlatou ruku. Ten strážný anděl velmi láskyplně utíral mladíkovy slzy, jako by se snažil sejmout z něj část bolesti, kterou ten chlapec cítil.

Jeho strážný anděl mi řekl, že ten chlapec právě dostal nějakou špatnou zprávu, ale neřekl mi jakou. Často vídám strážné anděly, jak se snaží zmírnit naši bolest svou bezpodmínečnou láskou. Kdybychom si uvědomili, jak moc s námi naši strážní andělé sdílí náš život, cítili bychom se více podporováni a méně osamělí, obzvlášť když zažíváme těžké období.

***

Děkuji všem více jak 500 lidem, kteří si mě v Bernu přišli poslechnout. Byl to tak nádherný večer. Martin, který se mnou dělal rozhovor, řekl, že si nedovede představit, jak se tam mohou vejít všichni ti andělé - nezaměstnaní andělé, kteří stáli a dotýkali se každého sedadla, když jsem vešla do prázdného sálu na zvukovou zkoušku, strážní andělé všech přítomných a pak také ohromní andělé, kteří seděli kolem dokola na balkoně. Stále se musím smát, když si vzpomenu, jak tam všichni seděli se zkříženýma nohama a bosými chodidly, která na mě vystrkovali. A jejich chodidla byla tak nádherná, taková jsem u žádného člověka nikdy neviděla.

Ujišťuji vás ale, že všichni tito andělé tam byli a ještě mnoho dalších. Jen doufám, že všichni zúčastnění si nezapomněli požádat o nezaměstnaného anděla, aby jim pomáhal s obyčejnými věcmi v jejich životě. I vy, ať jste kdekoliv na světě, můžete požádat. Vidím, jak Bůh na nás vylévá proudy nezaměstnaných andělů, takže je jich hojně, víc než dost pro každého.

Děkuji všem, kteří se na akci podíleli a pomáhali. A také moc děkuji Yolanda Irene Gabriela za tuto nádhernou děkovnou kresbu - moc se mi líbí!

Fotky z této akce naleznete !!!ZDE!!!

***

Nedávno ke mně přišla asi osmiletá holčička se svojí maminkou. Zatímco maminka mluvila, ta malá holčička mě zatahala za rukáv a řekla "Já věřím ve svého strážného anděla. Vždycky, když je to pro mě ve škole těžké, nebo mám potíže, poprosím svého strážného anděla a potom cítím, jak mi dá ruku na mojí ruku a já vím, že všechno bude dobré." Za pár minut odešly a když odcházely, uviděla jsem strážného anděla té dívenky, jak se dotkl svou ohromnou zlatou rukou ruky té holčičky. Ta se zastavila, otočila se a podívala se na mě s velkým úsměvem, jako by chtěla říct "vidíš?".

Děti jsou tak otevřené. Ony nepochybují o pomoci od andělů. Můžeme se od nich tolik učit.

Přestaňte pochybovat o tom, že váš strážný anděl je vámi!

***

lb---kolin-catedral.jpgKolín

Když jsem zapálila svíčku v kolínské katedrále, byla jsem obklopena anděly, kteří také zapalovali svíčky. Když jsem se pomodlila, podívala jsem se nahoru na sochu Panenky Marie a z každé její strany u ní stály dva andělé. Ti andělé drželi vlajky, ale nebyly to německé vlajky, bylo to, jako kdyby každý z nich držel všechny světové vlajky. Byla to moje první návštěva Kolína a bylo mi velkým potěšením navštívit tuto starobylou a svatou katedrálu.

Když jsem šla v Kolíně podél Rýnu, andělé odvedli mou pozornost ke skupince malých dětí, asi čtyřletých nebo pětiletých, které běhaly podél řeky a hrály si. Spatřila jsem muže, který foukal bubliny. Byl obklopen anděly a když se k němu děti přiblížily, začal foukat bubliny jejich směrem. Jeden chlapec, kterému byly asi tři roky, byl velmi nadšený, ale neběžel tak rychle jako zbytek, a já jsem viděla, jak jeden anděl fouká bublinu jeho směrem. Ta bublina by už normálně dávno praskla, protože ten chlapec byl dost daleko, ale s pomocí toho anděla zůstala neporušena až do chvíle, kdy byla tak blízko tomu chlapci, že na ni mohl sáhnout. Ruka toho anděla na ni sáhla ve stejnou chvíli a ten chlapec začal pištět radostí, když bublina praskla a rozprskla se mu do obličeje. Byla to nádherná podívaná - ano, bylo to něco triviálního, ale důležitého. Andělé pomáhali těmto dětem, aby se bavily, aby si užívaly. Prosí mě, abych vám připomněla, abyste se i vy každý den bavili. Jsme tady proto, abychom si užívali života, a ať se ve vašem životě děje cokoliv, každý den jsou chvíle, které si můžete užívat.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným,

Lorna

Fotky z této akce naleznete !!!ZDE!!!