Jdi na obsah Jdi na menu

NEWSLETTER - LISTOPAD 2012

11. 11. 2012

andel-ameriky.jpgAMERIČTÍ SDRUŽOVACÍ ANDĚLÉ JSOU SYMBOLEM NADĚJE VE SVĚTĚ

Minulý měsíc jsem byla v jednom plném vlaku ve Švýcarsku, když kolem mě prošel mladý pár, který hledal volné místo. Nevím, jaké byli národnosti, ale za nimi šel americký sdružující anděl.

Ten americký sdružující anděl vypadal velmi mocně a měl nádherná křídla. Měl mužské vyzařování, vypadal trochu jako voják a měl na sobě stříbrné brnění, které zakrývalo jeho nohy. Na prsou měl velký, tmavěmodrý erb, který vypadal jako štít. Ten anděl měl hnědé vlasy až na ramena a kolem čela čelenku.

Vidám americké sdružující anděly od dob, kdy jsem byla dítě v Irsku. Za ty roky jsem se dozvěděla, že  tito zvláštní mocní andělé, sdružují po staletí vybrané lidi ze všech národností a náboženství a ze všech koutů světa, aby je přivedli do Ameriky.

Strážný andělé té dívky (ve vlaku) se otevřel, když kolem mě prošla. Vypadal velice mužně a byl velmi velký a silný. Byl oblečen do těžkého oděvu sytě hnědé barvy se zlatými a červenými nitěmi. Když kolem mě ten strážný anděl procházel, řekl mi beze slov, že ta dívka již naslouchá a připravuje se.

Několik minut později kolem mě ten pár znovu procházel, tentokrát v protisměru, a stále hledali místo. Musela jsem se smát, protože tentokrát byl ten americký sdružovací anděl před nimi, jako by mi chtěl ukázat, že ti dva mladí lidé se již rozhodli ho následovat. Tito mladí lidé mají samozřejmě svobodnou vůli a mohou se rozhodnout, jestli pojedou do Ameriky nebo ne. Žádný anděl nesmí překročit naši svobodnout vůli. Ten americký sdružovací anděl mi řekl, že tito dva mladí lidé byli připraveni roztáhnout svá křídla a začít nový život. Měla jsem radost z toho, že američtí sdružovací andělé stále pilně pracují na tom, aby sdružili lidi. Naplnilo mě to nadějí do budoucnosti.

Ale jako matka jsem také cítila smutek, který budou cítit jejich rodiče, jestli do Ameriky opravdu odjedou, a za jejich rodiče jsem se pomodlila.

Američní sdružovací andělé sdružují lidi a přivádějí je do Ameriky, kde, jak mi Bůh a andělé říkají, vytvoří nový národ, který sehraje klíčovou roli v duchovní evoluci lidstva.

Níže se můžete podívat na 4 minutové video, ve kterém mluvím více o amerických sdružovacích andělé a roli Ameriky.

Nevím, jak si američtí sdružovací andělé vybírají své vyvolené. Ale bylo mi řečeno, že to, že je někdo vybrán, neznamená, že je nadřazený těm, kteří vybraní nejsou.

Vím, že někteří lidé, kteří nežijí v Americe, se cítí uraženi a vyloučeni, když mluvím o sdružovacích andělech – určitým způsobem si připadají ponížení, že nebyli vybráni. Já jsem taky nebyla vybrána a abych byla upřímná, ani jsem se nikdy neptala proč. Nikdy to pro mě nebyl problém. My v jiných částech světa bychom se neměli cítit, že toho nejsme součástí. Všichni jsme zastoupeni v této nové rase. Za ta léta lidé ze všech našich zemí byli shromážděni, aby přinesli dary své národnosti, které se staly součástí toho mixu.

Samozřejmě pravda je taková, že pro mě jsme stejně všichni jeden velký  národ. Nikdy mi nebyl ukázán svět, který by byl složen z různých zemí, a když cestuji, musejí mi pořád připomínat, v jaké že to jsem zemi. Není to tak, že Amerika bude novým národem, který bude lepší než ostatní. Ale že náš celý svět se duchovně vyvine a tento proces začne v Americe.

Andělé mi řekli, že je velice důležité, aby se shromáždili lidé všech náboženství. Opakovaně říkám, že vidím strážného anděla u každého člověka nehledě na jeho náboženství, nebo to, jestli věří v Boha či ne. Andělé vždy zdůražnovali, že i když různá náboženství věří různým věcem, různým tradicím a různým způsobům modlení, všechna z nich se ale modlí k jednomu Bohu. Byla mi ukázána budoucnost, kde se všechna náboženství schází pod jedním deštníkem.

Z Ameriky se stává země, ve které jsou zastoupeny všechna náboženství, a právě proto je to místo, kde započne sjednocování všech náboženství, přičemž si jednotlivá náboženství zachovají své tradce.

Amerika není dokonalá, ani zdaleka, ale je bránou k budoucnosti lidstva. Amerika je místem, kde budou učiněny volby, které budou formovat duchovní evoluci lidstva. A z Ameriky se tento vývoj rozšíří dál do celého světa.

Proto andělé chtějí, abych věnovala tolik pozornosti Americe a šířila tam poselství naděje.

Měla jsem být v Americe v úterý 6. listopadu při příležitosti vydání mé 3. knihy, ale nakonec to  bylo odloženo kvůli problémům, kterým lidé museli čelit po řádění hurikánu Sandy. Modlím se za všechny lidi z východního pobřeží a každého, koho hurikán postihl. Bylo mi řečeno, že Andělé Naděje tam jasně září a také mnoho dalších andělů pomáhá dát lidem odvahu a sílu, aby to všechno zvládli.

Známky naděje už jsou zde – andělé mi řekli, že tyto události naplnily Američany soucitem a přiměly je, aby si navzájem pomáhali, a to v mnohem větších skupinách, než v jakých by fungovali dříve. Bylo mi řečeno, že bariéry se bortí a že mnoho Američanů se stává sebou samými.

Moje návštěva USA bude přesunuta, ale kniha samozřejmě vyšla tak, jak bylo naplánováno, v úterý 6. listopadu.

Požehnání vám všem, ať jste kdekoliv na světě. Nechť vždy vidíte světlo naděje ve svém životě.

Lorna

NOVÉ A POSLEDNÍ PÁTÉ VIDEO - ANDĚLSKÉ POSELSTVÍ NADĚJE