Jdi na obsah Jdi na menu

NEZAPOMÍNEJMA NA POMOC ANDĚLA STRÁŽNÉHO

21. 10. 2014

guardian-angels-ii.jpgNaši strážní andělé nám dávají tolik pomoci, které si nevšímáme. Nedávno jsem byla v Rotterdamu a pila jsem kávu před jednou přednáškou. Kolem mě prošla maminka s kočárkem a vedle ní byla malá asi čtyřletá holčička, která si poskakovala. Strážný anděl té holčičky se otevřel a andělé mi řekli, abych dávala pozor. To jsem také udělala a hned nato ta holčička zakopla a upadla. Její strážný anděl ale pod ní dal svou pravou ruku, a tak zmírnil její pád. Sice upadla, ale její strážný anděl zmírnil následky toho pádu, takže se ta holčička nezranila. Zvedla se a běžela k mamince, která jí pohladila kolena a do 30 vteřin se holčička zase smála a na všechno zapomněla.

Naši strážní andělé nemohou překročit naši svobodnou vůli, ale i tak nám ohromně pomáhají. Už se nám dostalo tolik pomoci, kterou jsme si nikdy neuvědomili.

***
lb-a-kamarad.jpgDnes vyšla v Americe a v Anglii nová kniha Mika Dooleyho (jednoho z herců slavného filmu Tajemství, pozn. překl.) „The Top Ten Things Dead People Want to Tell You“ = Deset nejdůležitějších věcí, které vám chtějí nebožtíci říci.
!!!KNIHA V AJ ZDE!!! Mike a já jsme se poprvé setkali před několika týdny a opravdu skvěle jsme si rozuměli, a to tak moc, že mě Jean musela odtáhnout pryč na další schůzku. Opravdu jsme si tak rozuměli, že doufáme, že budeme moct pokračovat v našem hovoru (o tématu Mikovy nové knihy) v rozhovoru, který si budete moct poslechnout zhruba za pár týdnů – podrobnosti vám ještě sdělím. První věc, kterou Mike říká, je že naši milovaní, kteří zemřeli, by chtěli, abychom věděli, že „nejsou mrtví“. Má takovou pravdu!

Je to jen fyzické tělo, které zemřelo, ale oni jsou naživu díky své duši a každý z nás se znovu shledá se svými milovanými v Nebi. Vaši milovaní jsou v Nebi, ale váš strážný anděl jim dovoluje, aby k vám přišli a chvíli s vámi pobyli, když je potřebujete. Já neustále vidím duše u lidí. Když se duše vrátí, aby byla s nějakým člověkem, je mi zjevena duše, která vypadá jako člověk, jen září a je obklopena světlem. Takže je mi hned jasné, že to je duše a ne živý člověk. A i když duše zemřela a odešla do Nebe ve vysokém věku, já ji vždy vidím tak, jak nejlépe vypadala, když byla ještě mladá.
Velmi se těším na rozhovor s Mikem – brzy vám o něm řeknu víc!

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným,

Lorna