Jdi na obsah Jdi na menu

NIKDY NENÍ PŘÍLIŠ POZDĚ ŘÍCT „MÁM TĚ RÁD“ TĚM, KTERÉ MILUJETE A KTEŘÍ JSOU UŽ V NEBI

6. 5. 2014

look-to-sky.jpgJsem hluboce dojata reakcemi na otázku : Komu byste chtěli říct „Mám tě rád“?
Mnoho z vás vyjádřilo lítost nad tím, že jste neřekli lidem, které jste milovali, že je máte rádi, když ještě žili. Pamatujte, že nikdy není příliš pozdě říct „Mám tě rád“ nebo „Miluju tě“ těm, kteří jsou v nebi. A je jedno, kolik času už uplynulo od jejich smrti.

Když někdo odejde do nebe, všechny problémy nebo neshody, které měli zde na Zemi, vyblednou, všechny sváry a hádky se vyřeší. Lidé, které milujete a kteří jsou v nebi, vás bezpodmínečně milují (i když vám to nikdy neřekli, když žili). Nechtěli by, abyste litovali toho, že jste jim neřekli, že je máte rádi. Když řekntete „mám tě rád“ někomu, kdo je v nebi, uvolníte tím trochu lásky, kterou jste uzamkli  - tím, že uznáte sami sobě i jim, že je milujete

Minulý týden jsem stála na přechodu v Kilkenny, na kterém stálo a čekalo hodně lidí. Najednou jsem jasně uslyšela „Mám tě rád, mami.“ Otočila jsem se a viděla jednoho mladého muže kolem 30 let. Viděla jsem fyzickou sílu lásky, jak proudí z každého póru jeho těla k ženě, která byla asi v mém věku. Hned jsem si řekla, jestli pak četl moje příspěvky na facebooku.

Jeho matka se otočila a podívala se na něj s výrazem šoku. Neodpověděla. Pronesla jsem za ni tichou modlitbu, aby odpověděla. Na semaforu skočila zelená a všichni jsme začali přecházet. Pozorovala jsem, jak se upnutý pás kolem jejího srdce začal trochu uvolňovat a pomalu z ní začala vycházet síla lásky, ale na nižší úrovni než z jejího syna. Natáhla ruku, dotkla se ho a já jsem slyšela, jak bez dechu řekla „taky tě mám ráda“. On ji podal ruku, jako by ji chtěl pomoct přes ulici, i když stejně žádnou pomoc nepotřebovala, bylo to gesto lásky.

Doufala jsem, že půjdou stejnou cestou jako já, abych mohla vidět víc, ale nešli. Já jsem šla opačným směrem a usmála se na to, co jsem viděla. Říkat ostatním, že je máte rádi, je tak důležité – pokud řeknete ta slova „Mám tě rád“ a myslíte je vážně, způsobí to takovou změnu a uvolní to sílu lásky jak ve vašem životě, tak v životě člověka, kterému jste ta slova řekli.

Lorna