Jdi na obsah Jdi na menu

NIKDY NEVÍME, KOHO NAŠE LÁSKA MŮŽE INSPIROVAT

8. 5. 2014

guys-friends.jpgMinulý týden v Londýně jsem viděla z taxíku, jak se potkali dva kamarádi. Viděla jsem vlnu síly lásky, jak vychází z obou z nich jako třpytivá mlha. Ti dva kamarádi se nebáli projevit svou lásku a náklonnost jeden k druhému, viděla jsem, že nemají kolem sebe žádné bariéry.

Proti nim šla jedna žena a já jsem viděla, jak má kolem srdce pás, jako pásek bez spony, který vypadal jako led, byl studený a tvrdý, pevně ji svazoval a držel její lásku uvnitř. Když procházela kolem těch dvou kamarádů, ucítila tu vlnu lásky, která mezi nimi vibrovala, a já viděla, jak tento pás kolem srdce ještě více utáhla. Pak se ale něco stalo, nejsem si úplně jistá co, ale ta žena se otočila a podívala se na ty dva kluky a usmála se. Uvolnila se a užívala si, že cítí jejich lásku, a když to udělala, viděla jsem, jak se pás kolem ní uvolnil a ona vypustila ven trochu lásky.


Když projevujeme lásku, pomáháme i ostatním projevit jejich lásku. Nejen člověku, kterého milujeme, ale i lidem, které neznáme. Když projevujeme lásku, napomáháme tomu, aby se náš svět stal lepším místem.

Pojďme se všichni pokusit projevit dnes více lásky.

Lorna


P. S. Děkuji všem, kteří si mě přišli poslechnout v Belfastu, byl to nádherný večer. Andělé mi říkali, abych všem připomněla, že jsou 100% čistá láska a abych lidem připomněla, jak důležitý je mír v Severním Irsku, nejen pro Severní Irsko, ale pro celý svět. Andělé mi vždy říkají, že mír v Severním Irsku je základní kámen míru ve světě. Mír na světě udržíme tak, že budeme projevovat lásku,  a také modlitbou. Pamatujte, že modlitba může být jen pár slov vyřčených ze srdce, když čekáte na autobus nebo myjete nádobí. Modlitba je tak mocná a nikdy se nemodlíte sami – váš strážný anděl a modlitební andělé se k vám vždy přidají.

Tady jsou fotky z akce najdete
!!!ZDE!!!