Jdi na obsah Jdi na menu

NOVÁ KNIHA

5. 3. 2017

16601937_1758384954172503_2355037135214898738_o.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oznamuji, že brzy vyjde má nová kniha ANGELS AT MY FINGERTIPS (Andělé na dosah mé ruky).

Tato kniha je pokračováním Andělé v mých vlasech. Vracím se v ní do dětství a prozradím vám více tajemstvích, o kterých jsem ještě nikdy nemluvila!

Jeden z důvodů, proč se kniha jmenuje Andělé na dosah mé ruky je kvůli něčemu, co mě naučil můj strážný anděl. Naučil mě to proto, abych se s vámi o to mohla podělit a vy jste se mohli spojit se svým strážným andělem víc než kdykoliv předtím. 

Andělé na dosah mé ruky je kniha plná lásky, smíchu, ale trochu i slz.


Vyprávím v ní o andělu Hosusovi, jak sedí na mé posteli se záhadnou knihou, nebo o mé návštěvě Sainte Chapelle v Paříži, kde mi andělé ukázali neuvěřitelnou scénu. 

Hrstka lidí už četla Andělé na dosah mé ruky. Byla jsem dojata jejich reakcemi a tím, co mi řekli. Některé jejich komentáře byly neuvěřitelné – někteří dokonce řekli, že je ohromilo, že podávám tolik informací jednoduchým, lidským způsobem. To mi udělalo velkou radost. Ani jsem nevěděla, co na to mám říct. Jediné, na co jsem se zmohla, bylo „děkuju“. Po takovém jednom telefonátu jsem položila sluchátko, skákala radostí a děkovala Bohu a andělům. Kniha vyjde v angličtině na začátku dubna tohoto roku. (V češtině a slovenštině vyjde zřejmě někdy na podzim).

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna

P. S. Mnozí z vás ví, že na podzim vyšla Lorně v angličtině ještě dárková kniha Rok s anděly (The Year with angels). Tato kniha se nakonec nebude v této formě vydávat v češtině. Místo ní ale vyjdou dvě maličké dárkové knížečky s Lorninými citáty. První tato knížečka vyjde již v dubnu. Jakmile budu mít přesnou informaci, samozřejmě ji tu zveřejním. Honza