Jdi na obsah Jdi na menu

NOVÉ ODPOVĚDI NA OTÁZKY PRO LORNU

5. 8. 2012

andel-strazny-a-deti.jpgLORNA ODPOVÍDÁ NA DALŠÍ OTÁZKY O STRÁŽNÝCH ANDĚLECH

Jak si nás vybírá náš strážný anděl? (otázka od Jennie)

Bůh vybral vašeho strážného anděla právě pro vás. Váš strážný anděl jde na Zem pouze s vámi. Byl pověřen Bohem, aby na vás dohlížel během celého vašeho lidského života, nikdy nebyl na Zemi s jinou lidskou duší a nikdy s žádnou jinou sem ani nepřijde.  To je jedna z věcí, které činí vztah mezi vámi a vaším strážným andělem tak výjimečným a jedinečným.

Ptala jsem se andělů, jak Bůh rozhoduje, komu dá jakého anděla, ale neodpověděli mi, takže netuším,  jak a proč jsou vybíráni. Snad mi toho v budoucnosti bude sděleno víc.

Leslie se mě zeptala na strážného anděla nenarozeného dítěte, které zemře potratem. Strážný anděl nenarozeného dítěte je stejný anděl jako každý jiný. Přišel na Zem, aby chránil tu malou dušičku, i když ví, že tu bude jenom chviličku. Chrání jí a miluje ji bezpodmínečně a odnese ji bezpečně zpátky do nebe. I takový strážný anděl nebude nikdy ničí jiný strážný anděl.

Váš strážný anděl je jeden z nejvzácnějších darů, které vám Bůh dal. Proč toho daru nevyužít? Váš strážný anděl je zde jenom pro vás a chce vám pomoct v každé oblasti vašeho života. Kdybychom si jen uvědomili, jak moc nám může náš strážný anděl pomoct, byly by naše životy mnohem jednodušší.

Požehnání vám, vašim rodinám a blízkým.

Lorna