Jdi na obsah Jdi na menu

NOVÉ ZAČÁTKY PRO MĚ I PRO VÁS

19. 5. 2015

lb---foundation.jpgAndělé mi říkají, že všichni máme potenciál pro nové začátky po celý rok, ale že většina z nás má tendenci ignorovat tento potenciál, protože se bojíme změny, nebo si neuděláme čas na to, abychom si představili, jak by změna k lepšímu v našem životě vypadala.

Každý den máme potenciál pro nové začátky v našich životech a v tuto dobu se anděl požehnání dotkne každého z nás a probudí v nás sebejistotu a odvahu k tomu, abychom mohli začít znovu.

Jeden nový začátek, který se děje v mém životě, je, že se zakládám novou charitativní nadaci. Už několik let mě andělé žádali, abych to udělala, stejně jako mě žádali, abych začala psát, ale já jsem se trochu bála. Chtěli po mně, abych založila organizaci, která bude pomáhat dalším charitativním organizacím, které už jsou zřízené a odvádějí skvělou práci, ale možná mají trochu potíže nebo potřebují více podpory.

Její název je Dětská nadace Lorny Byrne (Lorna Byrne Children’s Foundation) a tento rok bude podporovat tři fantastické charitativní organizace, které pracují s dětmi jak tady v Irsku, tak i v zahraničí. Jsou to Blue Box, APA – A Partnership with Africa a Unicef. Děti, jejichž mladé životy byly postiženy válkou, zkázou, traumaty, chudobou a nemocí, zoufale potřebují naši pomoc. Andělé mi říkají, že tato nadace je nový začátek pro nás pro všechny, šance, abychom se spojili a představili si a vytvořili lepší život pro děti jak v Irsku, tak i na ostatních místech na světě.

Jak možná víte, účastním se kvůli tomu ženského mini maratonu 1. června a chtěla bych vás poprosit, abyste mi přispěli. Žádná částka není příliš malá, i kdybyste mohli dát jen trošičku, budu velmi vděčná. Představte si změnu, kterou bychom mohli vytvořit, kdyby každý z nás mohl darovat jedno euro! (cca 30 Kč) Přispět na mou nadaci můžete !!!TADY!!!

Tento týden jsem navštívila Blue Box Creative Therapy Centre (Centrum Kreativní Terapie Blue Box), jednu z charitativních organizací tady doma v Irsku, kterou plánujeme podporovat. Je to jediné centrum svého druhu v Irsku a v Evropě a je to velmi výjimečné místo. Děti, které přicházejí do Blue Box zažily různá traumata. Zažily domácí, emoční, sexuální nebo jiné zneužívání nebo možná přišly o někoho milovaného. Andělé mi říkají, že Blue Box odvádí fantastickou práci a že všichni lidé, kteří tam pracují, mají srdce na správném místě; že skutečně chtějí pomoc dětem, se kterými pracují, aby jim mohli dát dobrý život a dobrou budoucnost. A vy jim také můžete pomoct!

Mockrát děkuji Bernadettě, ředitelce Blue Boxu, se kterou jsem na fotce v jedné z jejich terapeutických místností, a celému personálu, členům představenstva a přátelům, kteří mě tak úžasně přivítali. Také mnohokrát děkuji sestře Mary Carmel, jedné ze zakladatelů Blue Boxu, která mi udělala nádherného anděla a která začínala tuto úžasnou organizaci v modrém kontejneru (odtud také vzešlo jméno organizace – Blue Box = modrá krabice), protože v té době neměli k dispozici žádnou budovu.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna