Jdi na obsah Jdi na menu

NOVINKY Z PRVNÍ RUKY

1. 10. 2016

lorna-a-ja.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Právě jsem se vrátil ze své dovolené v Irsku, kde jsem mimo jiné navštívil i Lornu. Jako vždy setkání s ní bylo krásné a příjemné a já jsem si celou dobu přál, aby nikdy neskončilo. Potkali jsme se v mém hotelu, kam jsem právě přišel z nádraží a stačil si jenom skočit na pokoj odložit tašku, umýt ruce a už jsem běžel dolů k recepci, kde jsme měli sraz. Nikde jsem jí neviděl, když v tom jsem zaslechl její hlas a našel jí, jak s dětským výrazem bloudí po chodbě :-) Přivítali jsme se a šli do hotelové restaurace na oběd. Ta byla naštěstí velmi klidná a téměř prázdná, co jsem si předem moc přál, protože Lorna mluví velice potichu, a když je kolem hluk, je extrémně těžké jí rozumět.

Povídali jsme si o mnoha věcech. Lorna byla jako vždy velmi praktická a pragmatická, velkou část rozhovoru jsme vedli o běžných, každodenních věcech a mém a jejím životě. Když jsem se jí zmínil, že jsem čerstvý strejda, hned chtěla vidět na telefonu fotky mé neteře :-) Lorna mi hodně vyprávěla o své cestě do Afriky a své nadaci na pomoc trpícím dětem. Také jsme mluvili o zdraví, o knížkách a spoustě dalších, převážně osobních věcech.

lorna-sama.jpg

Svěřila se mi, že se moc těší v květnu do Česko-Slovenska, kde, jak sama dobře ví, má tolik příznivců.

Během své návštěvy v Irsku jsem se později sešel i s její dcerou Ruth, se kterou jsme řešili detaily ohledně návštěvy příští rok. Ruth mi ukázala novou knížku (Rok s anděly), která je moc krásná a která vyjde v angličtině teď říjnu. Také jsem se dozvěděl, že v dubnu vyjde další kniha, která bude o Lornině životě (převážně prý dětství), avšak na rozdíl od Andělé v mých vlasech v ní odhalí tajemství o tom, co jí andělé učili a jak jí připravovali na její pozdější život, a prozradí mnoho věcí, které v Andělé v mých vlasech neřekla. Lorna sama mi pak ještě pověděla, že pracuje na modlitební knížce a knížce pro děti, takže se všichni máme na co těšit!

Podle současného plánu to zatím vypadá, že Lorna bude v Česku, Slovensku a Maďarku od 6. do 14. května 2017. Scénář bude podobný jako minulý rok. Přednáška a autogramiáda v Praze, autogramiáda v Brně, přednáška a autogramiáda v Bratislavě a přednáška a autogramiáda v Budapešti. Všechno se teprve bude řádně plánovat, proto vás všechny prosím o trpělivost. Kdo zažil první a druhou návštěvu Lorny, dobře ví, že všechny informace se včas objeví tady na stránkách a na facebooku. Vím, jakou rychlostí zmizely vstupenky na poslední přednášku v Praze, ale nebojte se, dám vědět několik týdnů dopředu přesný termín a čas začátku prodeje vstupenek.

Přeju vám všem krásný říjen!

Honza