Jdi na obsah Jdi na menu

O LÁSCE A O ŽIVOTĚ

25. 4. 2013

romantic-love.jpgPŘESTAŇTE PO SVÉM PARTNEROVI CHTÍT DOKONALOST

Andělé mi říkají, že jedna z věcí, která mnoha lidem brání, aby byli ve vztahu šťastni, je že chtějí, aby jejich partner byl dokonalý v každém ohledu. Nikdo není dokonalý. Ani vy nejste dokonalí!

Vídám anděly, jak pomáhají lidem najít partnera, a často také vidím anděly, jak omotávají zlatou nit kolem párů, aby jim pomohli naučit se vytvořit láskyplný vztah.

Také vídám anděly, jak pomáhají párům, které se rozhodli rozejít nebo rozvést. Pomáhají jim snížit bolest a zranění, které zažívají.

Andělé také pilně pomáhají párům, které zapomněly jak milovat jeden druhého, párům, ve kterých jeden na druhém vidím pouze to nedokonalé místo toho, aby toho druhého přijímal takového, jaký je.

Setkávám se s mnoha lidmi, pro které je těžké najít spokojenost, takže mám velkou radost, že jsem byla přizvána přední americkou duchovní stránkou Beliefnet, abych napsala SEDM ZPŮSOBŮ, JAK VÁM VÁŠ STRÁŽNÝ ANDĚL MŮŽE POMOCT NAJÍT SPOKOJENOST. (již brzy přeložíme, H+P)

Požehnání,  

Lorna


smell-flower.jpgANDĚLÉ NÁM POMÁHAJÍ VIDĚT A VÁŽIT SI TOHO DOBRÉHO V NAŠICH ŽIVOTECH

Andělé mi říkají, že mnoho z nás má špatné priority a jsme tak zaneprázdněni, že jsme zapomněli jak žít život a být šťastní.

Větší část našeho života je utvořena z malých věcí, z těch obyčejných a každodenních. Pokud tyto malé věci ignorujeme nebo je považujeme za nepodstatné, promeškáme svůj život. Požádejte svého strážného anděla, aby vám pomohl vidět všechny ty malé radosti, které jsou právě ve vašem životě.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným v tento krásný jarní den.

Lorna