Jdi na obsah Jdi na menu

OPRAVDOVÁ LÁSKA NA LETIŠTI

9. 8. 2012

man-in-airport.jpgJednou mi někdo řekl, že letiště jsou hrozně hektická místa. I když je na nich hodně stresu, vidím tam i krásné věci. Před několika lety jsem seděla s mojí kamarádkou a agentkou Jeanou v odletové hale na letišti v Gatwicku. Všude byla spousta lidí a my měly štěstí, že jsme našly místo k sezení. Seděla jsem, odpočívala a těšila se už do své postele.

Andělé navedli mou pozornost k jednomu mladíkovi, který právě vešel do haly. Bylo mu něco málo přes třicet, byl dobře stavěný, měl tmavé kudrnaté vlasy a na sobě měl tmavý oblek. Připadalo mi, že září o něco víc než všichni ostatní v té hale. Tiše jsem promluvila k andělům. “Cítím z toho mladíka velkou něhu a lásku.” Nato se objevil po jeho levém boku anděl lásky.

Viděla jsem, jak někdo vstal z místa, které bylo téměř naproti mě, a tento mladík si na to místo sednul. Andělé se činili.
Všechno se mi najednou ztišilo a já ho viděla jakoby ve zpomaleném filmu. Sáhl si do kapsy a vyndal svůj telefon. V jeho energetickém poli jsem viděla lásku, myšlenky plné lásky a péče, které byly v jeho mysli. Mé srdce plesalo radostí a cítila jsem takovou poctu, že mohu sledovat tohoto muže, jak naťukal čísla do telefonu a mluvil s láskou svého života na druhém konci linky.

Řekla jsem svým andělů “Můj bože, andělé, tohle je skutečná láska, kterou vidím.”

Zářil takovou láskou ke své přítelkyni, když vyslovil první slova, tak něžně a láskyplně: “Ahoj, zlato, to jsem já.”

Mluvil se svou láskou tak něžně, všechna jeho slova vstupovala do telefonu a byla přenášena po lince dál. Usmála jsem se a odvrátila jsem zrak jiným směrem, aby si mě nevšiml. Ani dnešní technologie nemůže zamezit tomu, aby byla láska přenášena po telefoních linkách. I když už nemáme telefonní linky a místo nich máme bezdrátové vlny, tak nehledě na to, jeho slova cestovala na těchto vlnách k jeho lásce.

Cítila jsem se tak poctěna, bylo to neuvěřitelné. Bylo to něco, co určitě nevídám každý den a poděkovala jsem andělům. Pak jsme už musely nastoupit do letadla, které letělo zpátky do Dublinu. Vstala jsem a vykročila a pořád se dívala jeho směrem, když se rozloučil se svou láskou.
Nezapomeňte dnes projevit svou lásku – a uvolněte se, pokud jste na letišti.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna