Jdi na obsah Jdi na menu

OTÁZKY A DÁRKY PRO LORNU

17. 4. 2017

Drazí přátelé,

květnová návštěva Lorny se nezadržitelně blíží a já mám k vám dvě prosby. První je ta, že začínám připravovat otázky, které Lorně během nedělní přednášky položím, a byl bych rád, pokud byste mi napsali, na co byste se jí rádi zeptali. Tyto otázky musí být samozřejmě obecné a neosobní. Pokud máte nějakou takovou otázku, pošlete mi ji prosím na info@andelevmychvlasech.cz Neslibuji, že všechny otázky použiji, ale určitě mi budou inspirací a některé jistě vyberu.

A za druhé bych vás chtěl moc požádat, abyste Lorně nenosili na autogramiádu ani přednášku žádné dárky. Vím, že to myslíte dobře a chcete jí udělat radost, ale prosím uvědomte si, že Lorně po celém světě nosí lidé andílky, obrázky, plyšáky a jiné dárky, které je ve většině případů nucená nechat v dané zemi, protože by se jí ani nevešly do kufru. Nicméně vám dám jeden tajný tip. Když tu byla Lorna naposledy, tedy v roce 2015, naprosto se zamilovala do jedné propisky, se kterou se jí krásně podepisovalo. Poprosila mě tenkrát, jestli bych jí několik propisek nesehnal. Jenže tehdy v Luxoru měli posledních asi 5 kusů. Když potom Lorna odjela, koupili jsme jich asi 50 a poslali jí je do Irska. Když jsem byl za ní minulé září v Irsku na návštěvě, zeptal jsem se jí předtím, jestli má ještě ty propisky, anebo jí mám zase nějaké přivést, a ona mi napsala, že bude ráda, když nějaké přivezu, a tak jsem jí znovu koupil asi 40 kusů a měla z nich velkou radost. Jak si dovedete představit, Lorna za rok podepíše při všech těch možných autogramiádách po celém světě tisíce knížek, a přitom je dobré mít tužku, která jí vyhovuje. A tahle jedna konkrétní tužka jí prostě padla. Takže jestli vyloženě trváte na tom, že Lorně chcete něco za každou cenu přinést, nenoste jí plyšáky, andílky, obrázky ani nic podobného, ale kupte jí tuhle propisku. Pokud půjdete na autogramiádu, můžete jí ji předat osobně, pokud půjdete na přednášku, budeme mít připravený stůl, kam ji můžete odložit a být si zcela jisti tím, že Lorna si ji stoprocentně a s radostí odveze domů. Jen opravdu stačí jedna propiska, aby si na ně nemusela koupit druhý kufr.

aa.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jedná se kuličkové pero s názvem „Slider Edge XB“, modrá barva, 0,7mm s uzávěrem od firmy SCHNEIDER. Běžně ji prodávají například v Paláci knih Luxor nebo se dá také objednat na internetu, například ZDE.

tuzka.jpg

Předem moc děkuji za vaše otázky i za spolupráci :-)

Mějte se všichni krásně a v květnu na viděnou!

S láskou,

Honza