Jdi na obsah Jdi na menu

OTEVŘETE SVÁ SRDCE

24. 9. 2015

kytka-a-stone.jpgPamatuji se na jednu otázku, kterou mi někdo položil, když jsem napsala Nebeskou lásku. Jedna novinářka se mě zeptala, proč jsem tu knihu napsala, a já jsem ji řekla, že proto, že svět potřebuje vice lásky.

Dnes, když jsem věšela prádlo na šňůru, se mě anděl Hosus zeptal na tu samou otázku. Podívala jsem se na něj a zeptala se ho “Proč se ptáš?” a on mi řekl “Já jsem se ptal první, Lorno.” Řekla jsem mu, “není to snad jasné? Moře vyplavuje na pobřeží mrtvá těla dětí! Kdybychom měli více rádi jeden druhého, tohle by se nedělo.”

Opravdu jsem z toho byla velmi rozčílená, cítila jsem bolest, utrpení, úzkost a smutek všech těch trpících lidí. Vím, že duše každého člověka, který přišel o život, je v nebi s Bohem, nehledě na to, jaké ten člověk měl náboženství nebo čemu věřil. Řekla jsem Hosusovi “Jen čekám, až se vyplatí další těla na našem pobřeží nebo pobřeží okolních zemí.” Já sama se cítím zodpovědná za to, co se teď děje ve světě. Cítím, že jsem neudělala dost. Mám chuť křičet ze střech “Prosím mějte se rádi!” Je jedno, v čem se jeden od druhého lišíme, na čem se shodneme a na čem neshodneme, otevřete svá srdce a vypusťte do světa více lásky.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna